Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jolantka, Bralem 1,3 tabletki okolo tygodnie w kocu wrocilem do stilnoxu, po jakis czasie stilnosc przestal juz dzialac, teraz biore 2 tabletki stilnoxu, dwie tabletki mirzatenu, i dwie clorankcenu. Przez jakies 3 miesiace mialm spokoj bo spalem po 9 godzin od poniedzialku, budze sie juz po 5 godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, to za tydzien triticco sie nawet nie rozkrecil bo to antydepresiak . Jesooo ile Ty lekow bierzesz i to jeszcze wiekszosc uzalezniajaca ... to nie dziwne ze masz juz tolerancje na lekarstwa i nie spisz.... Ja bym sie zapisala do kliniki leczeniaz aburzen snu , macie taka we Warszawie a nie prochamiw takiej ilosci trula :hide::hide::hide:

 

-- 28 maja 2014, 15:51 --

 

Anna Maria, Kasia mnie tez wywalilo z fb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Poza tym Ty masz malo aktywnosci fizycznej , nie robsiz nic zeby sie troche zmeczyc , siedzic wiekszosc czasu unudzony i kaldziesz pewnie z mysla zas nie zasne .. i nie spisz . Mnie sie wydaje ze Ty przede wszytskim powinienes zmienic swoj dzien .. Aktywnosc .. a nie siedzenie w domu na tylku i jakeis dziwne rytualy , zero spontanicznosci . O 18 zawsze do sklepu o 23.19 na parking.. a gdzie jakas radosc? jakas spontanicznosc? to w zyciu potrzebne. Ja wiem ze neriwca nam ja zabiera w duzej mierze ale da sie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, bo zaczyna się od małej dawki (trittico), a potem stopniowo dochodzi do całej tabletki, czy dwóch. na mnie wciąż działa. ale stilnoxu w końcu zaczniesz brać 3, a potem nawet tyle nie będzie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, ja po wczorajszej wycieczce na miasto na komisje , pozniej pomyslalam a pochodze pos klepach ... zjem obiad na miescie a co! Wrocilam tak zmeczona ze bez zadnej tabletkiz asnelam ino sie polozylam.

Jak na kije chodze to tez wracam zmeczoan i zaraz radosniejsza bo mi endorfinki skacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, a po co tak wszytsko planuejsz? Ja chodze codzien do sklepu ale nie ide zawsze o 11 np tylko ide sobie o roznych porach a jak mam wiecozrem ochote np na loda to ide wieczorem po niego do sklepu a nie planuje wyjsc co do godziny . Spontanicznosc daje radosc!

 

-- 28 maja 2014, 16:03 --

 

Anna Maria, :************** Kochana :-| tulam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram sie do biura, zaczyna sie zycie biuro, zabieg lasetowy, terapia powort do mieszkania, wejscie na forum i czekanie do wyjscia na parking i wyjscie na parking. Co mi radzicie robic z tym spaniem do tej pory spalem bez problemu do 14, teraz o budze sie o 9 i nie wiem co ze soba zrobic. Po obudzeniu sie wchodze na forum, ale ja wole to wieczorne przesiadywanie kiedy słonce zachodzi a nie za dnia. Gdzie jest ten instytut snu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×