Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, oprócz tego jest malo kasy bo mieliśmy wydatki, a jeszcze muszę książki kupić co komplet będzie około 300 zł kosztował. Ten z reguły nie daje pieniędzy albo rzuci stówkę i myśli że starczy jak my zjemy zupy czy pierogów i jest ok, a temu to ze 4 kotlety, 10 jaj na raz. Nie że mu żałuję ale niech da więcej kasy bo wtedy więcej wydaje się na jedzenie choć to tylko jedna osoba, ale za to wymagająca. Mamy błąd że jak on jest to konkretniej gotuje, ale niektóre kobiety tak maja, że chłopu dogadzają, a on przybrał po smierci Taty rolę głowy rodziny pod tym względem. Ja bym specjalnie nie kupowała jedzenia jak on ma przyjechać póki nie da pieniędzy. :evil:

Zbliżają mi się egzaminy, a gdy on jest to jest zamęt w domu bo się szwenda pijany, przychodzi do mojego pokoju do psiaków, albo nerwówka że dostanie ataku furii.

Ma iść do nastepnej pracy, ale po 15 stym jeśli się to nie przesunie.

Chciałabym wynająć pokój przed egzaminami, na ten miesiąc. Były by plusy bo chodziłabym do południa na praktyki z poprzedniego kierunku. Tylko umarłabym co w domu, a po drugie, to bym już całkiem zawaliła się finansowo, bo dofinansowanie do szkoły, otrzymałam niewielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, :***

 

W przyszłym tygodniu prawie mnie nie będzie w domu. Terapia-wtorek, lekarz-czwartek, grupa literacka-piątek, sobota-niedziela-szkoła. Potem pomyślę co z tym fantem. Kuźwa, nie chcę opuszczac psiaków przez skurczybyka. :why:

 

-- 28 maja 2014, 15:28 --

 

Nie pierwszy to raz, więc i tym razem przeżyję tylko już było dobrze bo miesiac pracował i znów :evil: Ledwo co się człowiek jakoś pozbiera i odpocznie to znów od nowa.

 

-- 28 maja 2014, 15:34 --

 

samą mnie to smieszy że robię z igły widły w sumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, nie raz z nim rozmawiałam na temat picia.

 

-- 28 maja 2014, 15:50 --

 

I o tym że ciągle zmienia pracę. mama też mu truje, ale to nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :papa::papa::papa:

aaale u mnie polało, zlewa na całego, dobrze, że bez burzy... a cały dzień był ładny i ciepły :D

 

Anna-Maria, nie denerwuj się na zapas, jakoś Ci się ułoży z tymi egzaminami i bratem :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×