Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ej dobra ja tutaj nie pisze, żeby się nie bzykać w zwiazku ja tu pisze o dawaniu tyłka po kilku spotkaniach.

Co w tym złego jeśli obie strony tego chcą i są świadome swoich oczekiwań? Jestem chyba za stara albo mam za ścisły umysł, nie mam zamiaru zaciskać pasa i czekać 1xx spotkań. Ja chcę+On chcę=zajebisty seks ^^. Simple.

Staram się też omijać szerokim łukiem "świętojebliwych gentelmenów" którzy sobie punktują takie akcje "dała mi po randce xxx". Simple 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej dobra ja tutaj nie pisze, żeby się nie bzykać w zwiazku ja tu pisze o dawaniu tyłka po kilku spotkaniach.

Co w tym złego jeśli obie strony tego chcą i są świadome swoich oczekiwań? Jestem chyba za stara albo mam za ścisły umysł, nie mam zamiaru zaciskać pasa i czekać 1xx spotkań. Ja chcę+On chcę=zajebisty seks ^^. Simple.

 

Jak każda normalna kobieta. Khaleesi może w ogóle nie lubi sexu, to o czym z nią rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej dobra ja tutaj nie pisze, żeby się nie bzykać w zwiazku ja tu pisze o dawaniu tyłka po kilku spotkaniach.

Co w tym złego jeśli obie strony tego chcą i są świadome swoich oczekiwań? Jestem chyba za stara albo mam za ścisły umysł, nie mam zamiaru zaciskać pasa i czekać 1xx spotkań. Ja chcę+On chcę=zajebisty seks ^^. Simple.

nic dodac nic ujac :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, chyba się zapędzasz :roll:

 

Z czym się zapędzam? To było przypuszczenie. Po Twojej reakcji widzę, że masz chyba jakiś ambiwalentny, co najmniej ,stosunek do seksu.

Zresztą nie chcesz jak widzę ciągnąc tematu. Pytanie " czy lubisz seks?" uważasz za krępujące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za roznica czy będziemy się spotykać miesiąc bez seksu czy od razu pojdziemy do łozka.

Żadna. Najlepiej nowo poznanemu facetowi od razu wskoczyć do łóżka :D (?)

...rozmarzyłam się :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, wy chyba nie macie Boga w sercu :? Będę się za was modlić, ja daję dopiero na piątej randce. Złota żelazna zasada, której się trzymam od czasów zerówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, wy chyba nie macie Boga w sercu :? Będę się za was modlić, ja daję dopiero na piątej randce. Złota żelazna zasada, której się trzymam od czasów zerówki

Rodzinna tradycja, że akurat na 5 or what?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, wy chyba nie macie Boga w sercu :? Będę się za was modlić, ja daję dopiero na piątej randce. Złota żelazna zasada, której się trzymam od czasów zerówki

Rodzinna tradycja, że akurat na 5 or what?

Taa, tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie w sekretnej szkatułce ani wcześniej ani pózniej ma byc na piatej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, po której "randce" forumowi Panowie dają ? Pytam z czystej bezinteresownej ciekawości 8)

Jesli zainteresowana jest warta grzechu, nie przekracza rozmiarem 38, nie przypomina tłustej baby wowczas jest szansa na danie na pierwszej randce, ba, nawet mozna załapac sie na sniadanie :D Odpowiadam z czystej grzecznosci :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, :lol:

 

No tak jak myślałam, masz problem z " tymi " sprawami.

Ale jeśli zaspokajasz się plastikowym, różowym wibratorem ( oczywiście wyparzasz go po każdym samotnym orgazmie- hiegiena przede wszystkim :mrgreen: ) to nie musisz się wstydzić. Ludzka rzecz.

 

Wtf, jaki znowu problem? Jeśli laska wyznaje seks z miłości i nierozerwalnie łączy go z byciem w związku, a seks dla seksu nie sprawia jej przyjemności, to znaczy, że ma 'problem z tymi sprawami'? W tak popjerdolonych czasach żyjemy? Poza tym takie epatowanie własnym wyzwoleniem i świadomością seksualną i jednoczesny dis na 'cnotki' świadczy imho o jakiejś własnej frustracji większej niż ta domniemana owych cnotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×