Skocz do zawartości
Nerwica.com

za kilka dni matura, a ja nie potrafie zacząć się uczyć


stx

Rekomendowane odpowiedzi

dystymie mam już kilka lat i teraz odczuje jej skutek.

 

całe 3 lata w liceum również nie potrafiłem wziąć się do nauki. teraz za kilka dni matura a ja nic nie umiem. mimo że matura to dla mnie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu to i tak nie potrafię się zacząć uczyć. siedzę z książką i nic. a gdy zacznę czytać to po chwili myślami odpływam (choć nie chce)

 

co zrobić? tak niewiele czasu już zostało a ja mam takie braki że musiałbym mieć ogromnego farta by zdać mature

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem takie dni w których złapałem jakąś tam motywacje do nauki, czyli po prostu nauka była efektywna. wtedy potrafiłem jednego dnia ogarnąć z 2 ważne działy z matmy (i do teraz umiem)

 

jednak nie wiem jak to osiągnąć, pewnie to niemożliwe

 

mimo to dalej mam nadzieje, że złapie ten stan i chociaż dzień poucze się tak jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak zostało to już powiedziane wyżej, nie da się na tę maturę już nic zrobić. Ale zawsze można pisać jeszcze raz, chociażby za rok. Matura jest bardzo ważna, ale pamiętaj, że to nie koniec świata. Wyśpij się dobrze, przejrzyj książki i może się uda chociaż na tyle, żeby zdać, a w przyszłości poprawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobna sytuacje jednak w moim przypadku zostawil mnie chlopak miesiac temu. O ile mialam pewne podejrzenia depresji u siebie juz wczesniej to od czasu rozstania jestem w totalnym dolku i nie potrafie z niego wyjsc. Tak wiec od miesiaca nie ruszylam ani jednej ksiazki chociaz cale trzy lata bardzo pracowalam, pilnie sie uczylam a teraz wszystko to on zniszczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×