Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim.


zagubiony94

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Michał i we wrześniu kończę 20 lat. Mam wiele problemów, jednym z nich jest problem z myśleniem, często łapie zawiechy i ogarnia mnie pustka... Ciężko mi się myśli (a co dopiero rozmawia), często brakuje mi słów... Często również nie rozumiem tego co się do mnie mówi lub jak oglądam coś, albo czytam... Nie mam własnego zdania na prawie każdy temat... Do tego ciągle boli mnie głowa i jestem zmęczony... Ostatnio miałem sytuacje, że usłyszałem, że znajoma bliskiej mi osoby powiedziała, że jestem dziwny, a ta bliska mi osoba odpowiedziała, żeby się zamknęła, bardzo to przeżyłem, bo jestem wrażliwy, doprowadziło mnie to nawet do łez... Później ta bliska mi osoba powiedziała mi, że nic takiego nie miało miejsca... Teraz nie wiem, czy chce, żeby nie było mi przykro i chroni tą znajomą, czy może są to objawy schizofrenii... Do tego mam problemy z pamięcią, nie pamiętam co przeczytałem, ani o czym był film... Na razie tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj zagubiony94! Niestety, przez Internet nie da się Cię zdiagnozować. W świetle objawów, o jakich napisałeś, najlepiej by było gdybyś w pierwszej kolejności udał się do lekarza, by sprawdzić, czy Twoje problemy poznawcze z myśleniem, koncentracją, pamięcią nie mają jakichś przyczyn neuronalnych. Jeżeli neurolog nie stwierdzi żadnych nieprawidłowości, dopiero w drugiej kolejności szuka się przyczyn zaburzeń w psychice, emocjach. Na tym etapie nie da się nic konkretnego powiedzieć, co Ci może dolegać. Musisz udać się do specjalisty i wykonać badania! Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×