Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zagadki biblijnie.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale jaki związek? Napisal o jakiejś tam fascynacji młodszą kobietą.

 

Sam nazwał to Związkiem, który musiał zakończyc. Powtarzam jego słowa. To jest właśnie naginanie. Jak nie było kontaktów fizycznych, to nie zdrada i fajno jest. A jeszcze fajniejsze jest opisywanie tego na forum i tłumaczenie sie 8-letnim stażem małżeństwa :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, dokładnie :brawo:

 

-- 07 kwi 2014, 20:48 --

 

khaleesi, czytaj ze zrozumieniem, a jesli nie pomaga czytaj do bólu...

Opisal historie robienia minetki swojej pierwszej dziewczynie, a sytuacja miała miejsce 22LATA temu, kiedy w glowie nie mial nawet imienia swojej obecnej żony.

Napisał, że nadal ma na nią ochote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on do kur*y nedzy nie zdradzil żony, a jedziecie po nim.

Ale chyba pytał się, co myślimy o takim zachowaniu? Postaw się w sytuacji jego żony, jakbyś się czuła, ghdybyś czytała sobie tego typu rzeczy o sobie również, o tym, jak to jest ograniczona, itp. na publicznym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, czytaj ze zrozumieniem, a jesli nie pomaga czytaj do bólu...

Opisal historie robienia minetki swojej pierwszej dziewczynie, a sytuacja miała miejsce 22LATA temu, kiedy w glowie nie mial nawet imienia swojej obecnej żony.

 

Taa... wedlug niektorych powinien czekac na zonę nawet nie wiedząc że sie kiedykolwiek pojawi... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taa... wedlug niektorych powinien czekac na zonę nawet nie wiedząc że sie kiedykolwiek pojawi... :mrgreen:

 

Super, najlepiej wszystko wydrwić. Zaczekaj, ocenisz sama, jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji. Mi akurat bardziej o tę drugą sytuację chodzi, kiedy był już po ślubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, dokładnie :brawo:

 

-- 07 kwi 2014, 20:48 --

 

khaleesi, czytaj ze zrozumieniem, a jesli nie pomaga czytaj do bólu...

Opisal historie robienia minetki swojej pierwszej dziewczynie, a sytuacja miała miejsce 22LATA temu, kiedy w glowie nie mial nawet imienia swojej obecnej żony.

Napisał, że nadal ma na nią ochote

To co ze ma, ja będąc w związku nie raz nie dwa miałem ochotę na inna kobiete ale tylko miałem..

Jest różnica mieć ochotę a to zrobić, czyz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, nie, potne sie z tego powodu ze czasami faceci mysla o innych laskach :mrgreen:

 

-- 07 kwi 2014, 20:56 --

 

zmęczona_wszystkim, dokładnie :brawo:

 

-- 07 kwi 2014, 20:48 --

 

khaleesi, czytaj ze zrozumieniem, a jesli nie pomaga czytaj do bólu...

Opisal historie robienia minetki swojej pierwszej dziewczynie, a sytuacja miała miejsce 22LATA temu, kiedy w glowie nie mial nawet imienia swojej obecnej żony.

Napisał, że nadal ma na nią ochote

To co ze ma, ja będąc w związku nie raz nie dwa miałem ochotę na inna kobiete ale tylko miałem..

Jest różnica mieć ochotę a to zrobić, czyz nie.

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale też nie trzeba tego opisywać wszystkim wszem i wobec. A może powinien o tym zakomunikować szanownej małzonce? Może w łózku, mówiąc: a wiesz co, chcialbym teraz zrobić to i to, jak z taką a taka osobą, opowiedzieć co soczystsze kawałki, a potem zabrać się za żonę. Co za róznica?;) Przecież to było dawno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, nie, potne sie z tego powodu ze czasami faceci mysla o innych laskach :mrgreen:

 

Mówisz o czymś zupełnie innym. Ale fajnie, że jesteś taka tolerancyjna. Myślę, ze jak twój partner będzie wypisywał o tobie na forum, ze jesteś ograniczona i masz ciasny umysł, to też się usmiechniesz. Myślę, że traktujesz wiele rzeczy zabawowo, bo ich nie doświadczyłaś. albo po prostu naginasz argumenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest forum... a co poniektórzy przezywaja to co tu sie dzieje jak stonka wykopki. Dajcie na luz ;)

 

Własnie. To jest forum. i każdy ma prawo wyrazić swój pogląd. nie wszystko trzeba sprowadzać do żartu i ironii. myślę, że jego żona się z tego nie smieje i wcale nie jest jej przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, a napisałbyś to na forum publicznym nazywając swojapołówkę przy tym ograniczoną, zesię nie cieszy z tego powodu?

I tu zapewne sie zdziwisz, moja druga połówka wiedziala o wszystkich moich spotkaniach z koleżankami na kawe czy do kina, wiedziała również ze jaram sie jej znajoma z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest forum... a co poniektórzy przezywaja to co tu sie dzieje jak stonka wykopki. Dajcie na luz ;)

 

Własnie. To jest forum. i każdy ma prawo wyrazić swój pogląd. nie wszystko trzeba sprowadzać do żartu i ironii. myślę, że jego żona się z tego nie smieje i wcale nie jest jej przyjemnie.

 

 

No wlasnie. Kazdy ma mozliwosc wyrazic swoje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, zebys wiedziala ze sie uśmiechnę :mrgreen:

O o moich doswiadczeniach nic nie wiesz wiec wyluzuj ;)

 

Tylko własnie - to są Twoje doświadczenia. Jego zona nie usmiecha się, co zostało wyraźnie powiedziane. Nie wymuszaj na kimś, żeby zachowywał się tak jak ty, bo każdy ma prawo do swoich reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×