Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem Cię Freda , ale ja muszę , mam taka potrzebę . Teraz Avatar jest pod mój podpis w związku z tym co sie dzieje w moim życiu . Ale sorry . Ja bardzo znowu nie lubię jak ktoś zmienia Nicki . Byc może dla wzrokowców jest to denerwujące ,,, ale co ja mam zrobic jak "zużytym" Avatarem rzygać mi sie juz chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight,

Za bardzo na mnie sedatywnie dziala,jest na niej lepiej jakbym nic nie bral,ale brakuje mi energii i checi do czegokolwiek,mam nadzieje ze fluo to poprawi o ile mi ja da lekarz,ale chyba da bo kiedys mial dac ale w ostatecznosci dal Wellbutrin,ktory mnie tylko w ataki paniki wpedzil

 

-- 24 mar 2014, 13:52 --

 

Co do tego mixu z tianeptyna to szczerze mowiac malo co poprawil jej dodatek,byla chwilowa poprawa,wieksza energia ale to nie trwalo dlugo,z czasem bylo gorzej niz na samej paro,takie oszolomienie jakbym niezle czegos pocpal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight,

W watku o tianeptynie jest osoba ktora chwali sobie takie polaczenie,ciezko jednoznacznie stwierdzic czy jest dobre czy nie

 

-- 24 mar 2014, 16:43 --

 

A po co w ogole teraz sie nad tym zastanawiasz jak nie wiesz jak zadziala sama fluo a moze na tyle dobrze ze nic nie bedzie dodatkowo potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy sen, pewne uspokojenie i sedacja, możliwe jest także wzmocnienie efektu przeciwdepresyjnego i przeciwlękowego. Z minusów to może pogarszać działanie na ZOK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie największym minusem mirtazapiny jest ten silny odwrotny agonizm rec. H1, przez co rano muszę ratować się kawą żebym mógł rozpocząć jakąkolwiek aktywność, choć wiele to nie pomaga bo nastrój do południa mam okrutny. Jestem ciekawy jak działała by mirta gdyby pozbawić ją tego antyhistaminowego działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli fluo nie pomoże mi na NN, wracam do paroksetyny. A na zamułę mam sposób - amitryptylina! Genialnie mnie pobudzała, ale brana solo pobudzała aż za bardzo. Po 10 dniach cieszyła mnie każda pierdoła, ale lęki były nasilone. Więc może ami to sposób na mulące działanie paroksetyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×