Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kurna z patolkami mi nie idzie, z cyygankami tez, milosci internetowe tez na hoj sie nadaja, zboczone swiruski tez nawet na mnie nie polcea

kurcze chyba wracam do swojej milosci z odloty.pl bo lepsze takie chwile niz zadne :P

ciezko sie tu wybic na forum bo kazdy zakrecony zboczony i wygadany

siostrawiatru to mysle ze samym spojrzeniem niczym superman by mnie zniszczyla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ja chcę pół krowy grillowanej z kawiorem! Na kanapkę to mi się nie chce nawet z łóżka wstawać..no chyba, że jednak bez fartuszka zrobisz..no i krowę jednak :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, czytałam ostatnio,że to forum sprawia ci radość chcesz się się wkupic w łaśki forumowiczów i wiedze ,że całkiem nie zle ci to wychodzi. Fajnie,że forum ,które powstało może komuś poprawić nastrój :D Bardzo mnie to cieszy :mrgreen: zycze szybkiego nawiazania tuitaj fajnych znajomości i wielu napisanych postów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben film Bekarty diabła to wyczes wczoraj ogladałem kawal dobrego kina masz jeszcze jakies perelki :)

kupmitrumne, to ze mnie skreslilas z listy pretendentow do twojej dupci to nie znaczy ze zapomnialem o 150 polskich zlotoweczkach !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, tego posta powyżej wysłałam zanim przeczytałam tyego o sponsoringu :) na pewno nie pogardze okazja na szaloną miłosc :lol: , sponsora tez szukam to nie bedziemy sami w tych poszukiwaniach :D

Variable, jak miło ze mnie przywitałas ;) ale mnbie ucieszyliscie juhhuuu :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arwena27, o kurcze juz zescie mnie namierzyli :) "chcesz się się wkupic w łaśki forumowiczów" i zostac internetowym zigolakiem niczym moj mentor TULIPAN wiec laski dbajcie o siebie i po pozyczki do providentu leccie przed rande wu

ps zloto tez przyjmuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×