Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Pytaj sie kogo chcesz, o co chcesz skoro tak Cie to interesuje ( :roll: ), ale pozniej nie zaprzeczaj, ze wypytujesz ludzi o intymne rzeczy ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, nie ogladalam fot, a nie, nie zagladam - juz mnie nie lap za slowka. Z tego co pamietam nikt tam nie wrzucal ostatnio swoich fot poza zdjeciami Putinal ktore komentowalam dla jaj... :roll:

 

Z Bogiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, nie ogladalam fot, a nie, nie zagladam - juz mnie nie lap za slowka. Z tego co pamietam nikt tam nie wrzucal ostatnio swoich fot poza zdjeciami Putinal ktore komentowalam dla jaj... :roll:

 

Z Bogiem ;)

Ale o co Ci chodzi zazdroscisz,ze sobie ktoś gada o seksie w zatoce ja odpisałam trumnie na pw a tobie nic do tego i kto miesza sie w czyje sprawy? no właśnie Ty do mojej osoby.

 

-- 1 mar 2014, o 00:24 --

 

kupmitrumne, :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, tak baaaaaardzo zazdroszcze Ci tych rozmow o seksie... :105:

Pytalas, gdzie sie dopytywalas o intymne rzeczy to podalam Ci przyklad z ogolnego forum. To z kim i co piszesz na PW mnie nie interesuje...

 

Milego wieczoru, bez odbioru, adijos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj sie kogo chcesz, o co chcesz skoro tak Cie to interesuje ( :roll: ), ale pozniej nie zaprzeczaj, ze wypytujesz ludzi o intymne rzeczy ;)

Boże chyba rozmowy pół żartem pół serio odbierywane są śmiertelnie powaznie. :lol: Boże a o czym można pisac w Zatoce Erotomanów ?

khaleesi, tak baaaaaardzo zazdroszcze Ci tych rozmow o seksie... :105:

Pytalas, gdzie sie dopytywalas o intymne rzeczy to podalam Ci przyklad z ogolnego forum. To z kim i co piszesz na PW mnie nie interesuje...

 

Milego wieczoru, bez odbioru, adijos ;)

no narazie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro suabo..to mogę się trochę ponapierdalać na bare hands z buką, ale zrzućcie się najpierw na rentę dla mnie bo to przecież mistrz pijanego stylu i w dodatku ma tygrysa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, khaleesi, rozbierać się , zrobimy zapasy w kisielu cwaniak.gif

 

 

 

nie szkoda wam czasu i energii na takie głupie kłótnie o byle co ? :>

trumna ale rzecz w tym, że Koko i Trufel coś do mnie mają od wątku o prawiczkach ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×