Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, w sensie co ten typ miał? Różnie, na nodze jakieś samuraje, plecy też chiński motyw, ręce to trudno opisać co to dokładnie było, jakieś oczy/twarz - nie wiem nie przyglądałem się mu tak dokładnie co by mnie jeszcze za jakiegoś "innego" nie wziął :mrgreen: Ale wyglądało to na robotę kosy, jego styl.

Wiesz ile byś czekał u Tofika? I być może zrobi Ci biomech jak mu napiszesz, nie wiem. Ale fakt faktem to na pewno nie jego bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie świry,mam 2 pytania D: za dobre odpowiedzi dostaniecie talon na shitstorm,(ale to tylko u mnie, u innych czerwonych i zielonych paragrafy nadal będą obowiązywać) the_finger.gif

 

1.Mój pro towot (smarowidło na ludzkie) easy tattoo stwierdziło zgon,umarło i się skończyło,jutro zamierzam iść na wycieczke krajoznawczą do apteki,co kupić?

1724_323_1227742157.jpg bydzie ok?

 

2.Wszystko ładnie,pięknie,tattoo staram się nie ruszać,łapa jest 4x dziennie smarowana,w ogóle funtastycznie cygany śpiewają a orkiestra popierdala bardziej ochoczo niźli orkowie z Isengardu czy murzyny na plantacji,ręki nie przeciążam,robię to co tam trza zgodnie z zaleceniami,opuchlizna spadła znacznie,nie drapię tego,ale widzę że skóra złazi,tak ma być,czy jednak coś zjebałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Może być i bepanthen,nie mam ciśnienia na 2 maść. D:

 

ok,za odpowiedź winien ci jestem przysługę,jak kiedyś przewinie się w pubie czy gdziekolwiek jakiś losowy,napakowany niczym mistery z okładki MH Adonis,to każę go związać i ci podrzucić,zgwałcisz sobie go i będzie git D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, mój tatuator polecał bepanthen , ale myśle , że Alantan też bedzie dobry ..

 

skóra ma schodzić , znaczy , że się pięknie goi , tylko nie zdrapuj :)

Potwierdzam. Ja też stosowałam bephanten, ale krem -NIE MAŚĆ. Maść jest za tłusta i skóra nie oddycha, a co za tym idzie wolniej się goi. U mnie zagoiło się jak na psie, skóra schodziła tylko 2 dni. A dziarkę mam na szyi :mrgreen: W najbliższej przyszłości skrobię kolejną :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, łoj,nie wiem tak szczerze powiedziawszy,jutro muszę się skontaktować via FB kiedy będzie można terminy bookować.

W najgorszym wypadku,koło czerwca,jak się może jakiś klient sypnie,to wcześniej.

wydaje mi się że skrajnie Lipiec.

 

Zaś jutro/poniedziałek będę chyba szukał i dzwonił do jakiegoś studia,też na rękaw,by sobie faktycznie zrobić jakąś biomechę,tylko konkretną (czyli nayebane śrub,kabli,zębatek,potarganej skóry) w czarnym kolorze + jakieś tam szarostalowe odcienie D:

ale na początek też pewnie przedramię,potem może reszta ręki D:

I tu jak mniemam,byłby to plan na przyszły rok D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×