Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy wydziarani,ześwirowanie tawarisze,jako że mój termin zbliża się jakimiś tam krokami,chciałbym zadać kilka lamerskich,ale frasujących pytań .

 

1.Jak to jest z dziaraniem łap (przedramię),tzn czy trza ściągać podkoszulek itd (nie przepadam świecić bębnem w miejscach publicznych - jednak jak trza,to trza,nie jest to istotna rzecz)

 

 

teraz 3 ważniejsze pytania.

 

2.Ogolić miejsce dziarania (przedramię) ? Czy nie trzeba?

3.Wszystkie szpeje do pielęgnacji (folia,kremy,mydła dezynfekcyjne itd) kupić wcześniej np na easytattoo.pl czy w studiu lepiej?

4.Folia,zaraz po zabiegu,5h będę jechał do chaupy z powrotem co najmniej. Jakoś nie widzi mi się zmienianie tego na dworcu autobusowym,można zmienić po dojeździe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie trzeba ścigac koszulek

2. ogolą ci na miejscu

3. mydło wystarczy normalne domowe , folia spożywczą , krem nawilżający po zagojeniu , zakup sobie maść

4. tak , w każdy możliwy sposób odkrywaj tatuaż , będąc w domu i nasmaruj sobie grubą maścią , jak gdzieś wychodzisz folia , do spania też

 

-- 04 lut 2014, 20:00 --

 

polecam maść bepanthen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. mydło wystarczy normalne domowe , folia spożywczą , krem nawilżający po zagojeniu , zakup sobie maść

4. tak , w każdy możliwy sposób odkrywaj tatuaż , będąc w domu i nasmaruj sobie grubą maścią , jak gdzieś wychodzisz folia , do spania też

 

-- 04 lut 2014, 20:00 --

 

polecam maść bepanthen

 

Nie chcę się wtrącać tam gdzie mnie nie chcą ( :pirate: ) ale:

3 i 4: najlepiej jakby to było mydło antyalergiczne (np. Biały Jeleń - kupisz w każdym rossmanie lub w większości supermarketów). Smarowanie grubą maścią to też trochę bez sensu bo jak on ma oddychać?

Najlepiej będzie jak posłuchasz sobie tych ze studia co masz robić i czym. Ja ze swojej strony polecam Easytattoo lub Alantan Plus, ale KREMY a nie maści. Za 1 razem kupiłem sobie właśnie maść i czekałem wieki na zagojenie. Bepanthenu nie stosowałem więc nie oceniam, ale gdzieś mi się obiło o uszy że to antybiotyk? Jeśli tak to odpada.

Jak wychodzisz gdzieś folia i do spania folia - tu się zgodzę, ale tylko co do pierwszych 2-3 dni MAX (niektórzy w 4 dni mają całe tattoo wygojone :roll: ) chyba że masz tak zajebistą skórę jak ja to dłużej :lol:

Jak z robotą? Urlop jakiś czy everyday im shufflin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak posłuchasz sobie tych ze studia co masz robić i czym. Ja ze swojej strony polecam Easytattoo lub Alantan Plus, ale KREMY a nie maści.

Alantan polecam.

 

Jak wychodzisz gdzieś folia i do spania folia - tu się zgodzę, ale tylko co do pierwszych 2-3 dni MAX (niektórzy w 4 dni mają całe tattoo wygojone ) chyba że masz tak zajebistą skórę jak ja to dłużej

Ja nosiłam folię tylko na czas transportu - kiedy musiałam gdzieś wyjść w ciągu pierwszych kilku dni, a w domowych warunkach tatuaż nosiłam odkryty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, brałem maść alantan plus (jak już easytattoo krem mi się skończył) i to był bardzo głupi pomysł :roll: To jest tak tłuste że skóra nie ma czym "oddychać" (i tak na logikę - przedłuża czas gojenia), do tego przykleja się do odzieży i brudzi. Kestrel nie słuchaj jej bo szatan ją opętał :lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, https://www.facebook.com/katowice.tattoo

biomechanika.

Projektem,pochwale się za 13 dni (wtedy rzekomo już coś ma być tam nabazgrane :mrgreen: )

 

Tyrr,

Kestrel nie słuchaj jej bo szatan ją opętał :lol::P

 

4958715+_5634b58dccf22a6b89a653151f87a27e.png

My jako zryte berety i ludzie tatuujący się

wszyscy jesteśmy opętani przez szatana :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×