Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?


AddictGirl21

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie nakręcisz to wyślij mi kota, ja mam już pomysł na pyszne wideło.

a tam w twojej wsi nie ma? szkoda mi 6zło bulić na wysyłke,za tyle moge sobie jakiegoś proszka wciągnąć

To kotu kariery bronisz na jutube za 6 zł?! Bo co?! Bo sam nie zrobisz, bo masz tylko dres z 2 paskami, to kotu własnemu też nie dasz?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najazd to będzie jak puszcze pierda

Jak wypierdzisz motyw muzyczny z Simpsonów to ci nawet dam lajka :D

 

AddictGirl - JAJEBIĘ. 1 ost od moderatora i już uszy po sobie. Już wszystko jest żartem, "bo nie mozemy tylko jęczec na forum". Do jasnej Anielki, pogrzeb sobie po forum, to zobaczysz że tu jest nie tylko jęczenie. Tam gadamy o filmach, siam o muzyce, tam i owam o serialach czy dowcipach. Znajdziesz tu pełen przekrój "nie jęczenia".

 

Ale twoje pierdzielenie o tym co ile czego wyćpałaś nie jest zabawne, a postawa "żeby się coś działo" - z taką postawą zapraszamy na Onet, na HyperReal, bo tu nie chodzi o to żeby się "coś działo".

 

Możesz nakręcić tysiac filmików, tysiac ekshibicjonistyczneo samobiczowania, a dla mnie nadal będzie się liczyło pierwsze wrażenie. I drugie. A były one raczej blisko dna i mułu.

 

Jak szatana kocham, niedługo zacznę wrzucać te twoje filmiki na Wiochę bo tylko tam się nadają. Chcesz być sławna - proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Widzę, że Twoja nienawiść nie zna granic. Jesteś niereformowalny. Szkoda mi Ciebie ale cóż całego świata nie uzdrowię. No i niestety padła na Ciebie ignorka, więc PA i miłych snuff.........

Wow, czyli mogę jechać i ona jeszcze nic nie będzie o tym wiedzieć? Cool :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21Za nękanie na forum powinnaś ukarac tych niepokornych, najlepiej zaczac oddeadera wjechać do niego z ak-47, ewentualnie podłożyć trochę c4 pod jego samochodem! :D Skoro chop taki niereformowalny.

Bo na razie zachowujesz się jak Tomy Lee Jones w "Ściganym". Juliusz Cezar powiedział "veni vidi vici". Bądź jak Julek, jak spartanie pod termopilami - wycofaj się do wąwozu i czekaj w nim na wroga, bo tam przewaga liczebna nie ma znaczenia. :mrgreen: ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie dziewczynie spokój moze ma gorsze dni

odbywa sie teraz lincz-a podobno jestesmy tu by sobie pomóc...nawet sama obecnoscia na forum

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, Dzięki Wielkie Słońce za wsparcie. Jesteś kochany. A Deadera posłałam w diabły. Najzwyczajniej w świecie dodałam go do ignorowanych. Pierrdolony narcyz. Niech się babla we własnej kupie i nie zaśmieca mojego wątku. Gdybym miała go tu obok siebie przestrzeliłabym mu krocze. Przysięgam.

 

-- 27 lut 2014, 18:58 --

 

coma, A skąd Ty możesz wiedzieć czego ja tu szukam. Jesteś pożal się Boże wróżem z Ezo Tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, nie ma sensu wyzywac kogos kogo sie nie zna i tez troche przeszedł w zyciu i wycierpiał ,kazdy z nas ma ciezko....

ale staramy sie walczyc,zyc,trwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×