Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałam kilka artykułów w internecie i dlatego. Zaczynam żałować, że kiedy realizowałam receptę na okulary nie poprosiłam o szkła z anty refleksem, żeby oczy się przy komputerze nie męczyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, no u mnie tak i w ogole dzialaja lagodząco i leczniczo. Na prawde fajna sprawa. Swego czasu jak pracowalam caly czas na kompie zawsze mialam je w domu :) Szczerze polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, nie ma za co:) Mam nadzieje ze pomoga:)

A dziekuje, u nas jak najbardziej bardzo dobrze :) Czerwca sie doczekac nie moge bo dostalismy zaproszenie na weselicho :mrgreen:

A Ty jak tam kochana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

violet_hair_, robię przerwy i patrzę wtedy w najdalszy punkt za oknem ale to i tak nie pomaga, bo za kilka chwil znów oczy pieką. Jutro zaopatrzę się w kropelki :)

Aranjani, to świetnie :) U mnie całkiem dobrze, uff :)

Ooo, to będą tańce, hulanki, swawola! :mrgreen: Ja to nawet nie pamiętam kiedy byłam na weselu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, no to piątka :mrgreen:

Dokładnie :mrgreen: przeciez nie bedziemy się wlec pol polski z trzema psami w samochodzie ;) a babcia wnuki lubi, juz z nimi ostatnio została wiec git :mrgreen: No w koncu od czego są babcie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, :mrgreen:

ja tez ;) chociaz one ogolnie lubią jezdzic autkiem ;) Jedna tylko czasami wymiotuje :P

Taa... wlasnie zauwazylismy, jak ostatnio po naszej chwilowej nieobecnosci wrocilismy i cala nasza praca co do wychowania siersciuchow poszla się jeba* :mrgreen:

 

Zmykamy na spacer z dzieciakami a pozniej kapiel... ale wróce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, jasne ;) Dzieci ostatnio jak stopnial snieg maja zajebista zabawe w ogrodku... wyszukują kasztany i je rozgryzają, tak jeden po drugim :mrgreen: Nie wiem co one w tym widzą ale ważne że sprawia im to radosc :mrgreen: Zdarza sie tez ze jakiegos w pysku do domu przemycą ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×