Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

comatom, jak długo bierzesz? Ja od paru miesiecy stosuje dawke poltorej tabletki i zawsze mnie usybia, ale sredno to okolo po godzinie. Jest napisania ze 15-40 min, ale mnie schodzi godzina. Dzis w nocy nie spalem i zażyłem nad ranem kolo 6, głowie nakryłem kurtką żeby nie było widać, że już jasno i zasnałem okolo 7 a mysalem, ze jestem tak zestresowany że nie zasnę bo spanikowałem, że już świt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, mówisz? to może jutro sobie zorganizuje coś :D

 

Na stówę ;) Ja bym walnął dwa kalipozy na raz i sok pomidorowy, przez tydzień. Ale sok pomidorowy ma być z pomidorów, a nie jakieś chemiczne goowno ;)

 

Ja sobie obejrzę Wilka z Wall Street, muszę się przyzwyczajać do oglądania filmów samotnie :mrgreen: Kawa - jest, chipsy ziemniaczane, skład: ziemniaki - moje życie jest kompletne :D Jak kto chce torrent to śmiało sapać na PW.

 

Dobrej Nocy Nerwusy, do juterka :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, no ale o tej porze nie ma pomidorów, w marketch lezy coś na wzór, dzisiaj piłem soki pomidorowe z najniższa zawartościa saodu na rynku, podobno te soki zdrowe są ale ja nie wiem, bo tu kto ma pieniądze wprowadza promocje i głosi własną prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×