Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

hahahaha :lol:metka00, patrz jaki złoty chłopak adoptować Cię chce :pirate:Little Red Fox, to musisz popytac ekspertów na wątku ;) ja bieganie gdy jestem spózniona, szachy tak to sport ekstremalny, a tak serio to gimnastyka i na pływanie chodzę ale od tego roku chyba karnet wykupie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metka00, moje złącza mózgowe sie nie stykają , dlatego nie czaiłam , ja nie jestem z tych które ciągle marudza i trzymają swoich chłopaków pod kloszem , piszą co chwila smsy i się wkurzają o byle co , jestem ugodowa ... :)

 

-- 06 lut 2014, 19:56 --

 

khaleesi, jaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszy tu spam niz w dziennych :roll:

padam na ryj, i nawet mi sie to podoba :mrgreen: cały dzien jezdzenia potem siłownia i na koniec basen - pierwszy raz od bodajże 3 lat. Chciałem przepłynąć 20x tam i z powrotem "na raz" ale rzeczywistosc okazała sie brutalna. Zrobiłem te 20x ale na raty. metka00, będziesz w Radlinie w sobotę? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, byłam z psem i zrobiłam sobie aromaterapeutyczną kąpiel , kupiła sobie czekoladowy balsam do ciała , pachnę czekoladą , nic tylko zjeść się :D

 

 

Po tym treningu z Jasonem saggo , myślałam , że nie wstanę , dużo fajnych treningów ma

[videoyoutube=lvzmdqA1qm0][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×