Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

DeNiro, akurat z tym trafiało mi się zawsze , oprócz jednego , ale źle nie było :)

ten kto się chwali jaką ma zajebiście dużą pałę , z reguły nie ma czymś się szczycić , zresztą rozmiar nie jest zbyt ważny , możesz mieć dużego a kompletnie nie umieć partnerce sprawić przyjemności , jedynie ból , a możesz mieć małego a , doprowadzić partnera do mega orgazmu XXL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeNiro, nie moge patrzeć już na kurze cycki , z sosem są dobre (majonez plus ketchup)

 

nie podlizuje się buło !

 

Mushroom, jeżeli masz parowar to wystarczy , ze wrzucisz kurze cycki , warzywa i gotowe , plus ryż oczywiście

jeśli rzeczywiście wystarczy to sobie kupię ten parowar :)

 

-- 07 lut 2014, 22:20 --

 

chyba sobie coś nadwyrężyłam , pod łopatką ... auuuu boliiiii :why:

kup se maść rozgrzewającą z konia, silne wtarcie działa cuda na takie minikontuzje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeNiro, akurat z tym trafiało mi się zawsze , oprócz jednego , ale źle nie było :)

ten kto się chwali jaką ma zajebiście dużą pałę , z reguły nie ma czymś się szczycić , zresztą rozmiar nie jest zbyt ważny , możesz mieć dużego a kompletnie nie umieć partnerce sprawić przyjemności , jedynie ból , a możesz mieć małego a , doprowadzić partnera do mega orgazmu XXL

 

Na pałach się nie znam, wierzę na słowo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeNiro, akurat z tym trafiało mi się zawsze , oprócz jednego , ale źle nie było :)

ten kto się chwali jaką ma zajebiście dużą pałę , z reguły nie ma czymś się szczycić , zresztą rozmiar nie jest zbyt ważny , możesz mieć dużego a kompletnie nie umieć partnerce sprawić przyjemności , jedynie ból , a możesz mieć małego a , doprowadzić partnera do mega orgazmu XXL

 

Na pałach się nie znam, wierzę na słowo :mrgreen:

I można rzec...

Że dyskusja poszła w ch.uj

ba-dum-tss1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, pod warunkiem , że kobieta ma duże piersi :)

możliwe, myślę że z małymi też się da ale nie wiem, wszystkie moje partnerki miały duże cycki :oops:

 

"Przypadek? Nie sądzę" :mrgreen:

nie wiem, lubię duże piersi ale nie jest to dla mnie żaden wymóg u kobiety

 

-- 07 lut 2014, 22:36 --

 

tosia_j, temat jest o fizyczności więc nic dziwnego że ludziom dryfują myśli, seks i aktywność fizyczna są ze sobą powiązane przecież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×