Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, ja tam akurat nóg jak na razie nie robie w ogole (wiem - nie powinno sie tak ale to nie jakies moje widzimisie tylko ograniczenia zdrowotne). Robie tzw sylwetke plazowicza :lol: Klata biceps bary triceps :D Regularnie co 2 dzien chodze i napierniczam wiec u mnie na dzien dzisiejszy nie ma mowy o zakwasach.

Plecy na pewno dojda i w pozniejszym etapie brzuch, ale to dopiero podczas planowanej redukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, a co buźki oznaczają? ooo plank 1,30- to sporo. Jutro sobie zmierze na siłce i napiszę swój wynik :mrgreen:

 

Rebelia, no, ja wcześniej pisałam na kartce i chciałam powiesić na ścianie, ale mój Luby ściągnął open office 2013 i różne fajne tabele były :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, dobry wynik, tak trzymać i będzie co raz lepiej.

dzięki ale wcale nie :) robię tzw babskie pompki czyli z kolanami na ziemi. Robię wg planu Paula Wade'a gdzie dopiero jak zrobię ich 150 to przechodzę do normalnych.

mnie dziś jeszcze czeka abs(ten który tak hejtowałam "bo za mało się dzieje" ) mięśnie czuć przy każdym ruchu.

ten 8 minutowy czy jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Chodak to Chodakowska była, right? Który program?

 

Z ciekawości pytam.

 

A taką tabelkę też sobie machnę w wolnej chwili, ostatni raz bawiłam się tabelkami licząc sobie wypłatę miesiąc temu :lol:

 

tak, Chodakowska. Skalpel- już mi się przejadł. bo przed fitnessem duża ćwiczyłam.

no to teraz masz okazję pobawić się w innej sprawie :pirate:

 

-- 31 sty 2014, 17:52 --

 

2 kg mnie więcej, yeah!! :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×