Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

DeNiro, tylko, że pracuję w małej firmie i oprócz mnie nikt nie jest zainteresowany takim czymś, więc czy pracodawca jest w stanie załatwić coś takiego dla jednej osoby czy musi uzbierać grupę składającą się z określonej liczby chętnych? Bo jakiś czas temu pojawiła się oferta na groupon'ie z OK System, ale na miesiąc wychodziło 99 zł, czyli tyle co przeciętny karnet, ewentualnie dyszkę, dwie mniej. Coś dopłacić zawsze jestem w stanie, byle się opłacało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak masz tego multisporta to wchodzisz nie tylko na jedną siłownię, ale wszędzie, gdzie akceptują ten system: pływalnie, inne siłownie itp.

 

Dowiedz się, czy Twoja firma ma podpisaną umowę. Jeśli tak to wyrobią Ci bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, spoko , można też na golasa ćwiczyć ... hmm a może by tak nago zrobić dziś trening chytry.gif

 

a co to daje? :P

 

Ja idę robić mel b pośladki i abs, a rano lecę na siłkę. Zaczęłam robić przysiady ze sztangą. Co prawda z małym obciążeniem póki co, ale i tak jestem dumna. :pirate:

 

mój facet powiedział mi, że mam tyłek jak kardashianka :roll: wiem, że w żartach, ale serio tyłek mam całkiem spory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×