Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natłok myśli,zmęczenie,dekoncentracja


Rafał28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny ; - )

Od kilku dni mam natłok myśli,dziwne bóle głowy bo najpierw 3 dni temu bolał mnie przód głowy,wczoraj cała a dzisiaj skronie i tył pod potylicą.

Mam natłok myśli tylko nie wiem o czym,nie moge sie skoncentrować i co jakiś czas przechodzi mnie lęk.

Ciągle jestem senny,zmęczony i razi mnie światło co sprawia że odnosze uczucie jak bym nie spał 30h i mam podły nastrój.

Bywam nerwowy w tych stanach i mam ochote przez to wszystko czasami wbić ręke w monitor ;p ale to raczej z tego powodu że nie moge sobie z czymś poradzić czyli wygrać z nerwicą !

Choruje na nerwice lękową i depresje z tego na to pierwsze około 4 lat.

Boje sie że dopada mnie jakaś schizofrenia,że przez te stany moge nagle przestać panowac i kontrolować własną osobe i komuś coś zrobić ; /

Każde wyjście z domu wiąże sie u mnie ze stresem,lękiem i problemem z nabraniem powietrza do końca co powtarzam co 30 sekund i tak w kółko aż sie nie uspokoje ; /

Jutro lub w przyszły wtorek odwiedze lekarza,a jak narazie jestem na ALVENTA 0,75 i nic nie daje od ponad roku !

Czy lek uspokajający pomoże mi na te zamieszanie myśli i dekoncentracje ? posiadam SIGNOPAM który zawsze biore doraźnie bo mi świetnie pomaga na lęki,ale wiem że to benzo i ostatni raz brałem 3 tyg temu pół tabletki najmniejszej dawki bo są chyba tylko 10mg więc zazwyczaj biore połwkę 10mg/5mg ; ) i rzadko po nie sięgam.

Ludzie prosze o odpowiedź ; - )

 

-- 22 sty 2014, 17:51 --

 

Dodam że wszystko wydaje sie takie ponure,zaciemnione jak by otaczał wszystko na co patrze cień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał28, porozmawiaj z lekarzem, w takim wypadku powinien Ci zwiekszyc dawke do 75 x 2 na dzien. Natomiast popros tez o lekki (nieuzalezniajacy)uspokajacz np taki do 15 mg. Czasami bywa tak ze Alventa pobudza, ale wtedy trzeba dawac wyciszajace zeby sie wyrownywalo i zeby pobudzala ale nie w kierunku agresji a wtedy wyciszajacy wyrownuje. Natomiast powinienes sie zapisac na sport, silownie, zobacz ze sie po ok 2 tyg regularnego uczeszczania bedziesz sie lepiej czul i psychoterapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał28, porozmawiaj z lekarzem, w takim wypadku powinien Ci zwiekszyc dawke do 75 x 2 na dzien. Natomiast popros tez o lekki (nieuzalezniajacy)uspokajacz np taki do 15 mg. Czasami bywa tak ze Alventa pobudza, ale wtedy trzeba dawac wyciszajace zeby sie wyrownywalo i zeby pobudzala ale nie w kierunku agresji a wtedy wyciszajacy wyrownuje. Natomiast powinienes sie zapisac na sport, silownie, zobacz ze sie po ok 2 tyg regularnego uczeszczania bedziesz sie lepiej czul i psychoterapia.

 

Chodzi o to że ja już ALVENTE przymowałem o 0,35 wiecej na dobe czyli razem 1.10 na dobe przez ponad rok 3 różnych psychiatrów trzymało mnie na tym leku i wydaje mi sie że trzeba go poprostu zmienić.

Do tego te chore natrętne myśli,że komuś coś zrobie w domu,boje sie noży itp. Masakra totalna jakaś oO

Dziękuje za odpowiedź ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×