Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway,

inne coś zupełnie, właśnie nie wiem, coś co by nie poszło na marne, ja skończyłam 5-letnia administracje na wydziale prawa i podyplomowe studium prawa pracy i prawa socjalnego i nie wiem czy dalej coś z prawem, jakieś fundusze europejskie czy z zarządzaniem coś, myślę tez nad jakimś może kursem, który daje uprawnienia do wykonywania zawodu np.kadry i płace albo sekretarka - asystentka z kadrami, trochę w kropce jestem, z tym wyborem :bezradny: ,nie chce iść zupełnie w coś nowego tylko wolałabym się doszkolić z tego co już trochę jest we mnie i mam jakieś doświadczenie zawodowe, :?:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ja też nie wiem co robić tak naprawdę, bo pracować jeszcze nie pracowałam, szukać mam pracy teraz...

a jestem po resocjalizacji i pedagogice opiekuńczo-wychowawczej i po podyplomowych z logopedii i teraz chce te wczesnoszkolną, może znajdę pracę jakąś po tym, choć przeraża mnie to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawełek śpi?

 

Bry wszystkim :****

 

-- 03 sty 2014, 12:12 --

 

U mnie podobno rano były malamuty sąsiadów na podwórku :evil: Dobrze, że sobie pospałam i moje psiaki też :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway,

no tak to jest najgorsze, ja kilka razy usłyszałam,że jestem za bardzo wykształcona albo ,ze czegoś za mało, czlowiek juz nie wie co mowić na rozmowach, chociaz dawno nie byłam na żadnej

a o gimnastyce korekcyjnej nie myślałaś?

ja jak nie teraz to może od września, października, rozgladam sie na razie póki co za tymi kursami czy podyplomowkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko,

bry Kasia :angel:

 

-- 03 sty 2014, 12:26 --

 

Faraway,

mam koleżankę, która się zajmuje gimnastyką korekcyjną, ale ona lubi to, ja staż i później przygotowanie zawodowe zaliczyłam, można się nauczyć sporo tylko płacą marnie a tyra się jak pracownik hiihii,

w każdej pracy trzeba trochę posiedzieć i się poduczyć tego czego akurat potrzebują a te staże to po prostu wykorzystywanie ludzi za free :bezradny::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway,

lęki nerwicowe są najgorsze, ja mam lęki straszne jak mam szukać pracy czy coś załatwiać, to jakaś odmiana fobii społecznej :?8) ,człowiek ma problem z rzeczami, których inni nie rozumieją, dla ludzi to jest bez sensu,

pytania typu,ale czego Ty się boisz, nie rozumiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×