Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Chcac niechcac zaczalem ogladac telewizje bo w gosciach mieszkam teraz no i ja pjer$%&*ę ile reklam! Niektore trwaja autentycznie ponad 20 minut, mierzylismy....

Hiehie, to samo miałam po podłączeniu kablówki. Swoją drogą te reklamy są naprawdę durne i mało zabawne, w sumie na reklamie zdążę zaliczyć kibel, kuchnię i prysznic. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcac niechcac zaczalem ogladac telewizje bo w gosciach mieszkam teraz no i ja pjer$%&*ę ile reklam! Niektore trwaja autentycznie ponad 20 minut, mierzylismy....

Hiehie, to samo miałam po podłączeniu kablówki. Swoją drogą te reklamy są naprawdę durne i mało zabawne, w sumie na reklamie zdążę zaliczyć kibel, kuchnię i prysznic. :)

No jest to jakies rozwiazaie :-) ja na reklamach siedze na forum sobie. Teraz chris angel leci, nareszcie cos fajnego. Wczoraj zodtalem wystawiony na storage wars, dżizas ale odmóżdżająca telewizja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nawet nie wkurza mnie to tak, jak raczej śmieszy, że ktoś myśli, że jestem od niego głupsza i potrafi mnie wyrolować. No i ta bezcenna chwila, kiedy ktoś nagle dostrzega, że od dawna przejrzałam kombinacje i gierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Wojny o gotowanie, a to źle choinka ubrana, a to nie jest idealnie czysto, udawanie ze w Wigilię jestesmy dogadującą się rodziną, itd.. do tego mam agorafobie i wysiedzenie tych kilku h z rodzinką to męczarnia, na samą myśl o tym mam dość .__.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Może, choć mysle że to jest połączone, przez rodzinę która niszczy święta źle mi sie one kojazą :/ I jeszcze od jakoś 2 dni odkąd zaczeło do mnie docierać że swieta tuz tuż zaczęłam mieć straszny lęk i czuję sie okropnie zdepersonalizowana, jakbym była inną osobą, mam uczucie jakby ktos za mną stał albo trzymał mnie za gardło, i chore mysli o nadprzyrodzonych mocach @__@ Wkurza mnie to strasznie, nienawidzę sie bać, nienawidze tych uczuć..

Tez bym chciała się wyprowadzić, mysle że by to mojego podejścia do świąt nie zmieniło, ale i tak z moim zdrowiem to jest niemożliwe jak na razie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×