Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze jak idzecie do knajpki to nie drazni Was widok zdrowych beztrskich ludzi bez leków? Jaki maicie na to pogląd??? Jak myslec zeby sie i tym jeszcze nie dolowac????

Życie nie było i nie jest sprawiedliwe,jeśli ktoś jest szczęśliwy - niech będzie,nie ma się co wściekać.

Wcurwia mnie bardziej,jak ktoś owe "szczęście" próbuje zarzucić na siłe i patrzy na żywot z swojego,1 punktu widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, ja nie mysle o innych :D po kiego ch sie dolowac ze inni maja "lepiej" poza tym skad masz pewnosc ze siedzacy ludzie obok tez sie nie lecza, nie maja schizo etc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak idzecie do knajpki to nie drazni Was widok zdrowych beztrskich ludzi bez leków? Jaki maicie na to pogląd??? Jak myslec zeby sie i tym jeszcze nie dolowac????

i jesteś pewny ,że oni są zdrowi i beztroscy ? Statystyka mówi ,że nie ma takiej opcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak idzecie do knajpki to nie drazni Was widok zdrowych beztrskich ludzi bez leków? Jaki maicie na to pogląd??? Jak myslec zeby sie i tym jeszcze nie dolowac????

Życie nie było i nie jest sprawiedliwe,jeśli ktoś jest szczęśliwy - niech będzie,nie ma się co wściekać.

Wcurwia mnie bardziej,jak ktoś owe "szczęście" próbuje zarzucić na siłe i patrzy na żywot z swojego,1 punktu widzenia.

 

I co gorsze , nie chce pożyczyć stówy do pierwszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×