Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem trochę w tym temacie, a ponieważ chcę się stąd wykasować, więc wcześniej chciałbym się pożegnać. Moje życie było i jest do dupy i obecność na żadnym forum tego nie zmieni. Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam tą mękę zwaną życiem, której nie ma końca i z której nie ma ucieczki.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w WARSZAWIE nie ma ludzi którzy chcą pogadać . ?? choćby na gg ?

warszawa to miasto ludzi Samotnych w swojej samotności zamkniętych !!

 

Jeśli ktoś czuje się bezpiecznie w swojej ukochanej depresji albo fobii i kryje się pod jej krwawym ciepłym płaszczykiem to gratuluję... głupoty i słabości..

 

:!::?::!::?::!::?::!::?::!::?::!::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don Pablo ! , Paweł17 !

Każdy szuka - chyba ze chce być księdzem..:),

jednak wierzę ze Bóg nam pomoże..

wiec nie martwcie się .

Ta której szukacie czeka na was gdzieś tam , chen daleko :))

 

tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.. i wiedzeić jak .... pisanie prosto z mustu , "chej szukam dziewczyny .." czy coś tam to tak, to, to tam ,to, to jedynie tylko na randka.pl NIESTETY.. święta prawda. :))

 

Samorealizacja swojej osobowości przyniesie wan to czego chcecie..

Dojrzałość psychiczna ,pewnośc siebie , ideały , wartości , i cele...

Ja jeszczem nie gotowy :))

nie wiem czy mówię jasno lecz mam już taki sposób wyrazu..

pozdrawiam,

kamil.

Ps. jestem za organizacją spotkania w warszawie ekipy z forum . :))

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:41 am ]

, janek -

 

chłopaki - młodzi jestescie jeszcze, szkoda sobie tak wcześnie psuć życie :) cieszcie się z wolności

 

Wolnośc można też w związku odnaleśc.. heh .. tak sądze.. to właśnie jest życie .. tworzyć w okół siebie siec zależności emocje , uczucia , burząc "otoczkę śmierci" która czyni nasze życie zwykłą wegetacja..

Takich rzeczy między innymi można się dowiedzieć na

katechezach NEOKATECHUMENALNYCH . wiec polecam takie , są super, wsparciem.. dla samotnej strapionej duszy.. :)) w warszawie teraz jest wiele takich organizowanych ..:))

Ja chodzę na takie i wiem :))

Np na Imielinie w kościele przy metrze..

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że zgranie spotkanie to trudna sprawa... świat jakiś taki zabiegany, a do tego dochodzą nerwice lub fobie społeczne. Sam chętnie bym się spotkał, ale mam wrażenie, że to niemożliwe... takie to smutne trochę... i mało budujące :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że zgranie spotkanie to trudna sprawa... świat jakiś taki zabiegany, a do tego dochodzą nerwice lub fobie społeczne. Sam chętnie bym się spotkał, ale mam wrażenie, że to niemożliwe... takie to smutne trochę... i mało budujące :(

 

Tak smutne i mało budujące jest to że wszyscy się dołują.

 

Gdzie byście chcieli się spotkać? i kiedy ... jestem otwarty na propozycje ..:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem z Mińska Maz. obawiam się, że z moją nerwicą nie dam rady spotkać się w realu, w tak zatłoczonym mieście (chociaż dla mnie każde miejsce jest złe)... nie potrafie się niestety zadeklarować... tak wiem... więc po co się odzywam? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Na sobotę jestem umówiony z lekarzem (pani doktor ... nie pamiętam nazwiska) w SPCH przy Caritas w Warszawie (Bednarska).

 

Czy możecie polecić tamtych specjalistów ? Dla mnie ważne jest, że przynajmniej z nazwy są chrześcijanami

 

Chodzi mi o Stowarzyszenie Psychologow Chrzescijanskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zahn weź nie łam sie... wyluzuj takie spotkanie to nic zobowiązującego po prostu spotkanie ludzi .. podobnych tobie.. nie ma co się zastanawiac.. najlepiej jest spotkać sie w miejscu przyjemnym dla wszystkich .. komfortowym ..

 

a może sobota ale jutro tez bedzei chyba realne dla mnie :))? jest ktoś z warszawy i ma pomysł na miejsce?? ile osób się pisze? co myślicie o spacerze po parku wilanowskim ? cisza spokój .. ładne widoczki o ile nie bedzie padac??

 

z resztą mam gg : 3225066

 

i żeby było wiadomo kim jestem to się przedstawie

uwaga.. :

http://grono.net/pub/u/kamilwu/profile/

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym się spotkał, też dlatego, że to przemogłoby jeden z lęków (i myślę że nie tylko u mnie) - bo ile można uciekać... Więc generalnie chętnie. Tylko może w sytuacji, kiedy spotykamy się gdzieś większą grupą, nikt na nikogo nie czeka, tylko np. umawiamy się gdzieś w jakiejś knajpce albo innym przytulnym miejscu od jakiejś godziny - komfort "ucieczki", lękowcy wiedzą o co chodzi :)

 

W ogóle to miałem się spotkać z groskovą, bo miała jechać za granicę przez Warszawę, ale w końcu plany się zmieniły.

 

Jakaś przyjemna knajpka np. gdzieś blisko Centrum, znacie takie miejsca? Jak nikt nic nie zaproponuje, to mogę czegoś poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak , osmielem siem sporządzić liste zaintersowanych spotkaniem :

 

1. Zahn - :)

2.Ewene - :)

3. Scrat - :)

4. Sbb88 - kamil - czyli ja ...

 

to już jest nas czworo.. ..

 

 

 

 

Ps: wszystkie znaki na niebie wskazują że będę we wtorek w warszawie ... ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zahn a widzisz.. wsiadasz w nabliższy odżutowiec relacji Mińsk Maz. Afganistan i skaczesz ze spadochronem , pomożemy Ci w lądowaniu .. :PP

 

celuj się na foksal (ja nie wiem gdzie to :roll: ) ale wiedział bede .. wiec ..

 

 

tak sobie mysle że trzeba też zacząc mysleć o dacie .. spotkanaka.. chyba ja mam najgorzej.... z radomia

ale pragne nieśmiało przypomniec że we wtorek bede w warszawie.. albo i nie .. heh..

 

pa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×