Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, ale wiesz co, widze progres! Pamietam te kilka misiecy temu, jak wychodzilam i szlam pod gore, to ledwo dochodzilam do takiej uliczki jednej. Musialam po drodze sie zatrzymywac a i tak ledwo oddychalam na gorze. A teraz, spoko - tez jestem troche zmeczona, ale na tyle, ze spokojnie daje rade isc, i zaraz dochodze do siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ale lepiej z wchodzeniem pod górke? To mi sie wydaje po prostu przez trening, jak sie tak codziennie wchodzi, albo co pare dni, to z czasem coraz latwiej.

 

wieslawpas, ja wiem, dlatego po przyjezdzie tutaj przezywam straszna katorge, bo ja nie przyzwyczajona do takich górek wszedzie :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, no nie iwem jak wyregulowac, moze nawet kazdy w inny sposob musi.

Ale wiesz, na pewno nie jest rozwiazaniem pozbycie sie tego wszystkiego dookola co powoduje napiecia. No bo to bedzie przeciez zawsze.. taki jest swiat. I kazdy normalny czlowiek tez jak wychodzi do pracy, denerwuje sie jak stoi w korkach, potem tez w ciagu dnia ma pewnie i chwile spokoju, i stresu i radosci i wkurzenia ale szybko o tym zapomina, bo sie nie przejmuje ani nie wkreca. Bylo minelo, za 5min czuje sie inaczej.

A my mamy tendencje, nie dosc, ze do zamartwiania sie "jak to biedze?" , potem jak cos przezywamy to sie boimy tego, ze to nie minie, ze bedzie gorzej, caly czas skupiamy sie na sobie - i potem takie tego efekty :-/

 

-- 11 gru 2013, 21:42 --

 

hania33, pod tą górke co ja podchodze, to tutaj starzy ludzie o dwóch kulach podchodze bez żadnego zasapania :D Wiec moja kondycja jest nadal marna, ale chociaz lepsza niz byla ;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Jest dokladnie tak jak piszesz. Czlkwiek zdrowy inaczej to wsztko przezywa no i nie ma lekow z ilzji tak jak my. Mysle z u nas byle co powoduje takie rozchwianie.

 

-- 11 gru 2013, 23:01 --

 

hania33, Oj Haniu nie idz jeszcze spac. Prawie nic nie pogalismy.

 

-- 11 gru 2013, 23:04 --

 

Co sii tyczy apetytu to zjadam właśnie kukurydze w puszce. Mam jesze kapusniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas,

-- 11 gru 2013, 21:42 --

 

hania33, pod tą górke co ja podchodze, to tutaj starzy ludzie o dwóch kulach podchodze bez żadnego zasapania :D Wiec moja kondycja jest nadal marna, ale chociaz lepsza niz byla ;))))

 

Moze oni tam chodza po pare razy dziennie. A to po bulki, a to po mleko, a to po cole, a to po pomidory no i tak wyrobiło kondycje. No pewnie tempo maja mniejsze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×