Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochane :-*

haniu no dzisiaj nie masz wyjścia, idź do niego i miej to z głowy, ale faktycznie dziwny z niego lekarz, nie masz tam jakiegoś innego?

gosiulek na dzisiaj mam podobny plan, zaczęłam już wczoraj, dziś ciąg dalszy ;)

płatku udanych zakupów!!!

 

:-***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, powodzenia u lekarza!!! :)

 

Ja wczoraj padłam jakos kolo 12 :) ale nie wiem, chyba przysnelam na chwile a potem sie obudzilam po 3 i nie moglam spac, ale potem zasnelam znowu wiec ok :) Po benzo jednak lepiej, i wtedy poranek tez lepszy bo jakas taka energia jeszcze jest. Chociaz spac chce mi sie dalej...

Szykuje sie do pracy, niby szefa ma nie byc przez 2 dni, ale jakies tam jedno spotkanie mam :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już nie będe się takich sytuacji bał. W tej sytuacji wiele rzeczy ktore obawialem sie zrobic, żeby sie nie stresować, mogę zrobić no bo teraz wiem ze telepawka minie. Co to zmienia? Ano to że jak bedzie taka sytuacja w jej czasie nie będę sie az tak nakręcał, ze stanie sie to i tamto i moze skala tego nekrecenie stanie sie mniejsza i skutkiem tego telepawka będzie krótsza. Niby proste ale trzeba kilkuanstu takich doświadczeń, zeby dojść do takiego wniosku.

Dobre podejscie! Wlasnie tez staram sie tak robic. Bo taka prawda, kazdy ma rózne "akcje" ale przychodza, odchodza i ludzie sie na nich nie skupiaja. A my non stop. Ja juz pisalam kiedys co ja robie - jak np. rano kiepsko sie czuje to oczywiscie juz mysle, ze pewnie caly dzien taki bedzie, ze beznadziejnie w pracy, jak ja dojade i w ogole - i cale nakrecanie się. A juz nie raz bylo tak, ze rano czulam sie zle, a potem bylo lepiej. I zaczelam takie dni zapisywac sobie na kartkach. I teraz jak sie czuje kiepsko, czytam taka kartke gdzie tez pisalam, ze byl stan tragicnzy a po 2h byl super, i dzien bardzo udany. Wtedy wiem, ze to mozliwe i juz tak sie nie przejmuje. A jak sie nie przjemuje to wieksza szansa, ze wlasnie tak bedzie :great:

 

-- 12 gru 2013, 10:35 --

 

hania33, jak go pobijesz, to bedzie jeszcze lepiej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×