Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

no to moze ta Pani tak na mnie zadzialala. Pisze po forach noca, ale ostatnio zauwazlem u siebie takie zdrowe myslenie zeby nie wchodzic na te tematy nerwicowe im wiecej tego jest i wsztkiego co sie wokol tego kreci tym gorzej. Gadanie pieprzenie na terapiach a co w zyciu wkurzalo to wkurza dalej.

Wczoraj stwierdzilem sprzadam mieszkanie bo juz nie chce siedziec w tym bajzlu, posprzątalem wynioslem smiecu - czuje sie przez to zdrowszy, chociaz myslalem

ze bede sie zle czul i no i nie czulem sie dobrze po tym zapieprzaniu, no to pojechałem na impreze tam w sumie tez nie bylo lekko ale bylo moje 10 min. Jak wrocilem to zylem jeszcze ta impreza i wchodzilem na czata na interii pogadac z ludzmi. Podsawa to ziany jest wkurw.... na obecna sytuacje. Do cholery ile mozna zyc jakims strachem. Niech spieprza gdzie pieprz rosnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja po porstu mam za duzko kasy i brak ogrniczen finansowych co do terapii skutkem tego chodze na rozne do roznych osob, co nie jest dobre. Ale dochodze do wniosku, ze gadaniem na terapiach wiele sie nie zmieni, trzeba dzialac w zyciu.

 

-- 07 gru 2013, 13:28 --

 

hania33, Hania Co to za pomys z tymi myslami? Nie nachodza mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nerwosol-men, *Monika*, to kochana kobitka jest.. ;)

Haniu :oops:

 

*Monika*, no miło że moderator lubi też w spamie uczestniczyć :) lepiej spamować niż smutować

 

Pewnie, że lubię, ale czasu brakuje ostatnio często...

 

*Monika*, Wiem, nie zawsze ma sie ochote na sniadanie , wmuszam na sile.. :D

Jedz Kochana śniadanka... to kwestia przestawienia :D

 

Ok, lecę sprzątać Moi Kochani, potem będę :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, własnie takiej teraz nie mam, ale kiedys zrobilem sobie "liste wkorwiaczek" - rzeczy ktre mnie irytowaly i wymagały zmiany - było ich ze dwadziecie pare. Z obecnego punktu widzenia moze siw wydawac dziwne, ale jak to wsztko zaczalem zalatwiać to poczułem ewidenna zmiane samopoczucia.

 

-- 07 gru 2013, 13:53 --

 

*Monika*, Siema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×