Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, tak dlugo nie brałam od września to 3 miechy

tosia2, ten lęk przed lękiem to fachowo lęk antycypacyjny

 

-- 07 gru 2013, 20:38 --

 

nerwa, mi np pomogło forum w tym trudniejszym momencie, nie wiem jak dalej będę do tego podchodzić ale cieszę się, że widzę, że nie tylko ja się zmagam z takimi trudnościami a jest nas więcej i mozemy siebie wspierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, hmm , ale dziwnie zrobiła..przeciez paro bralas dosc dlugo..

w szpitalu nie patrzą na nic, jak dobierają antydepresanty to potrafią zmienić 3 w ciągu tygodnia! naprawdę ! mojej kumpeli aż język zaczął drętwieć, to piguła z zastrzykiem przyleciała i jej przeszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pika30, ze mną tak źle nie jest, nigdy mi szpitala nie proponowali... :P za to ciągle słysze " masz chodzić na terapię "

 

mi też nie, ja sama chciałam, pokładałam w tym wielkie nadzieje, myślałam że wkońcu idę gdzieś gdzie mi pomogą .... że wkońcu mnie wyleczą, przeżyłam tam szok, horror i traumę, wypisałam się na własne żądanie po 10 dniach...nie polecam nikomu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy czytalyscie watek kolesia ktory byl ostatnio w szpitalu i tam pisal sprawozdania - i bardzo zadowolony. Mial duzo zajec roznych, terapie przeszedl, duzo zrozumial. Terapia moze się toczyc latami, a tam jest w taki intensywny sposob (dzien w dzien) podana :)

(pobyt-w-szpitalu-psychiatrycznym-dzie-po-dniu-t46011-126.html - tam na dole post po wyjsciu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powidzce mi, czy mozna sie wyleczyc z nerwicy jesli tak jak my non stop wchodzimy na te fora nerwicowe?

razem raźniej :) kiedyś myślałam że tylko ja tak mam, fajnie rozmawia się z ludźmi którzy rozumieją co nam dolega :D

 

można, na forum wchodzić po prostu żeby pogadać z ludźmi z którymi lubi się rozmawiać, nie tylko z powodów nerwicowych, ale fakt, że takie fora wciągają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nie myślę o nerwach, lęku, jestem tym już zmęczony wchodzę tu pogadać o wszystkim i zarazem o niczym, jako dla przyjemności bardziej, chociaż nigdy nie unikniemy tematów nerwicowych, nerwa, nie wstydzę się terapii , nie wstydzę się, że z czymś muszę sobie radzić, opinie ludzi nie interesują mnie, temat akcji bardzo słuszny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie wstydze sie terapii. Czego sie tutaj wstydzic.

 

-- 07 gru 2013, 22:15 --

 

Dziaj zamierzam pojechac do jakies knapki poza tym. Tak o tym forum napisalem bo mialem ochote umowic sie z kims na 20 w knajpce, ale nie bylo z kim.

Ciagnie mnie do świata realnego... Ale takiego fajnego.

 

-- 07 gru 2013, 22:19 --

 

PJT, Gratulacje :)

 

-- 07 gru 2013, 22:21 --

 

Jade troche pozyc z kims pogadac, bede okolo 1 spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie che sie tak do koncia ale caly dzien mam chacie siedziec. Wroce to napisze jak bylo. Generalnie wcale nie jest mi lekko na tych iprezach. Mecza mnie nerwica, nawet mocniej - jednak ciagnie mnie do ludzi no i jakies tam wrazenia sa.

 

-- 07 gru 2013, 22:30 --

 

neon, taki nawyk, chociaz najchetniej umowibym sie z kolega w stalight cafe. Tak zwyczajnie posiedziec i pogadac.

 

-- 07 gru 2013, 22:31 --

 

neon, Taa fota w awatarze to kto to taki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×