Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, to ciekawa jestem efektow!

Kurde ja sie zastanawiam, bo biore te 5 kuleczek :) i przyszlo mi do glowy, ze w tak malej dawce pewnie nei ma pozytywnych efektow, ale moze są negatywne? bo jednak dostarcza sie jakas chemie do organizmu, za mala na wlasciwosci lecznicze, ale moze moze powodowac negatywne efekty? :-/

Juz sama nie wiem... pewnie najlepiej byloby isc w tą lub w tą - albo brac wiecej, albo odpuscic w ogole.

Tylko ja teraz, moze nie jest super, ale zdarzaja sie dobre dni i przewaznie jestem w stanie isc do pracy co jakis czas (no ok, nie zawsze), a boje sie, ze jak wezme wiecej, beda uboki i bede "wylaczona". A nie moge po prostu sobie na to pozwolic poki co :-/ no i 21-grudnia musze jakos doczołgac sie do samolotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ;-).wlasnie chwile temu wstalem,dzien zaczal nie od od calkiem najgorszych w sumie,wlasnie zjadlem male sniadanko,wzialem ten slaby prazmolan i lyknalem maluszka balsamu kapucynskiego,teraz czekam na wypicie meliski.mam nadzieje ze dzien minie w miare przyjemnie.niuedlugo wybieram sie na prady przeciwbolowe i potem w miasto dalej zalatwiac sprawy :D.elektrownia,gazwonia i zmiana zameldowania ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale poki co jeden maliuszek wystarczy ;-).a tak wogole to jak zwykle zdenerwowala mnie moja mama mysli ze jak zamknie drzwi od drugiego pokoju i obgada mnie u mojej siostry to ja nic nie uslysze..a mowi ze rzeczy ktorych wogole nie powinna.ech to wsyzstko siebie warte,na szczescie jeszcze tylko 4 dni ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×