Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Podryw to takie se...może ma racje bytu,czy można próbować,ale czy to co warte..z emocjami czy relacjami z płcią przeciwną to je tak,że albo od razu widać chemię,albo czasem i po lataach...

Podryw pewnie czasem nie zadziała.

Ale to tylko teoria.

Better hate mankind,tru story.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, może sabotujesz swoje działania podrywu, właśnie tym analizowaniem, po to, żeby zostać odrzucony. ciekawe jakby jakaś odpowiedziała 'tak'. wtedy dopiero byś się przestraszył

 

jetodik, świetnie to ująłeś ;)

Wypękałby sie i wycofał najprędzej, w niedowierzaniu, że mu tak powiedziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

 

Masked_Man mam bardzo podobnie. No i ta cholerna obawa przed odrzuceniem...

e tam odrzuceniem, wyśmianiem

Odrzucenie, wyśmianie - wszystko jedno. Dla mnie to synonimy. Jedno z drugim się łączy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nie wiem. Ja slysze wersje, ze podstawa to dobry bajer. Moze jest to uwarunkowane wiekiem? W koncu mam 18 lat. Byc moze jak sie ma te 30 lat to wystarczy dobrze rozmawiac. Nie wiem, niedoswiadczony jestem ;p.

jetodik, dobre pytanie zadales, na ktore nie znam odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze jak sie ma te 30 lat to wystarczy dobrze rozmawiac. Nie wiem, niedoswiadczony jestem ;p.
Jak ma 30 lat to głównie patrzą na tzw zaradność życiową czy ma się stałą przyzwoicie płatną pracę, mieszka nie z rodzicami, ma auto itp bajer jest mniej ważny choć zawsze się przyda, a jak ma ktoś wyjątkowy dar bajerowania to może być biedny a laski rwać na pęczki oczywiście raczej na krótką metę. Ja tam bajeru nie mam specjalnego ale i tak chyba zwłaszcza po alko dużo lepiej się w tym prezentuje niż w owej zaradności życiowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nie wiem. Ja slysze wersje, ze podstawa to dobry bajer. Moze jest to uwarunkowane wiekiem? W koncu mam 18 lat.
no na szalone szesnastki to może i faktycznie bajera jest niezbędnym składnikiem.

zależy, czego szukasz: dziewczyny, która będzie chciała Cię poznać i której będzie na Tobie zależało, czy dziewczyny, która potrzebuje faceta do chwalenia się koleżankom, a Ty będziesz mógł sobie pobzykać ;) sama w wieku 18 lat nie interesowałam się jakoś specjalnie chłopakami i do tej pory uważam, że to głupi czas na związki - ale ja jestem dziwna, więc może lepiej nie słuchaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma 30 lat to głównie patrzą na tzw zaradność życiową czy ma się stałą przyzwoicie płatną pracę, mieszka nie z rodzicami,

przeciez nic w tym zlego? Kobieta musi wiedziec czy ma przejac od mamusi nianczenie faceta czy bedzie miala partnera na zycie

A czy ja mówię że coś w tym złego, nigdzie tak nie napisałem a że ja taki nie jestem to nie znaczy że uważam że to źle że na to patrzą dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotyk, oczywiscie, ze tego pierwszego szukam i nie szukam szesnastek, ale osiemnastek. Zaznacze, ze ostatnio zaczalem chodzic do klubow. Czy tam mozna natrafic tylko na dziewczyny tego drugiego rodzaju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×