Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

też mam ból istnienia, ale nie ćpię...już, na razie, bo szkoda mi zjebać sobie serce, wolałbym tak się nie wysłać na 2 stronę ;p a alkoholu nigdy nie lubiłem pić samemu, poza jakimś winkiem do obiadu

 

World War Z, ciekawe czy znajdę czas na przeczytanie w swojej czasoprzestrzeni z czasem upływającym szybciej niż innym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do Was mam. Czy wyświetlają się Wam zdjęcia w załącznikach, bo mi coś nie chcą, mimo, że jeszcze parę godzin było okej. Macie tu linka żeby ni szukać już. Wyświetla się Wam fotka np. antananarywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja doraźnie i tylko speed, do tego może być, że raczej niełatwo się uzależniam

w dzień spałem trochę, ogólnie mało sypiam ale jakoś efektywności mi to nie dodaje

 

-- 15 lis 2013, 05:09 --

 

mi się wyświetla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale teraz mam takie wenwtrzne na[iecie w glowie, że nie moge zasnać, dzis mam to drugi raz.

 

-- 15 lis 2013, 05:12 --

 

dużlo napieć w ciag dnia przekłada sie na samopoczucie noca, ale ze przszlo o tej porze to jest cios ponizej pasa...

 

-- 15 lis 2013, 05:13 --

 

rotten soul, widze fote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, zazdroszcze Ci; ja mam okrponą sklonnosc do uzaleznien :(

wieslawpas, tez przezywan takie stany, to jest dla mnie nie do zniesienia dlatego wspomagam sie roznymi substancjami.....

 

-- 15 lis 2013, 04:15 --

 

rotten soul, ja jestem praktykujacym cpunem i pijakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, to jest takie spiecie, napiecie w srodku glowy. Strasznie mnie to meczy, nie zawsze jest, nie kazdego dnia nawet jest. To jest mog głowny objaw. Czy masz cos takiego, że zepnie cie jakas myśl, ktoś albo jakieś miejsce i to napiecie w głowie sie utrzymuje, nateża się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas[/b], nie wiem, nie jestem pewna, ale czy to jest takie uczucie ze ktos ci wklada glowe w imadlo i sciska jak najmocniej sie da? szczerze mowiac to mi jest bardzo trudno okreslic ten stan... nie wiem czy chodzi o to samo...

 

rotten soul, praktykuje juz 7 lat, biore opiaty, alko jest zamiennikiem.. czesto tez mieszam opiaty z alko zeby wzmocnic dzialanie opiatow... od lipca utrzymywalam abstynencję, ale uzaleznienie dalo o sobie znac wraz z pojawienien sie stanu deppresyjnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×