Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Vita-min_plus_dla_Kobiet_i2693_d380x380.jpg

 

glownie chodzi o to o czym wczoraj pisalem

Wszystkie składniki mineralne występują w postaci chelatowej- w specjalnym połączeniu z kwasami organicznymi, dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką przyswajalnością przez organizm.

 

i magnez i potas tez powinny byc w formie chelatu dlatego polecam aspargin

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to się marzy porządna psychoterapia ale u nas to bez szans..

 

-- 10 lis 2013, 11:21 --

 

a to nie można tu pisać nazw? ja nienawidzę brać leków, mam lęk przed braniem leków i to kolejny problem, wmawiam sobie że dam radę ale nic z tego nie wychodzi, tak jak piszecie, życie przelatuje przez palce, mam cudownego synka którym nie umiem się cieszyć i jak tak dalej pójdzie to mąż mnie niedługo zostawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pika30, no walsnie, najlepiej gdybys poszla na psychoterapie..

Mi wiele lat temu baaardzo pomogla. Bylam w strasznie kiepskim stanie, i bez zadnych leków, po terapii polepszylo mi sie na 10 lat :)

Teraz znowu troche gorzej, ale tez leków nie biore, bo po nich czulam sie gorzej.

W sumie ciekawe.. 2 miesiace temu mialam beznadziejny stan, teraz mam duuuzo lepszy (a nic nie biore), gdybym wtedy zaczela brac leki, to mozliwe, ze czulabym sie dokladnie tak samo, a to polepszenie przypisywalabym lekom... hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa to ile już nic nie bierzesz? na psychoterapię mam 70 km w jedną stronę, i trzeba za nią zapłacić no i jeszcze dojechać. u mnie jest tak że mam zmiany nastroju co 15 minut, raz mi się wydaje że sobie poradzę a za chwilę że nie dam rady i tak w kółko

 

-- 10 lis 2013, 11:36 --

 

skad pomysl ze nie mozna pisac nazw ?

 

bo jak pytam o leki to piszesz antydepresanty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pika30, ja 10 lat temu bralam fluoeksyne przez 2 miesiace, potem odstawilam (nic nie dawala) i poszlam na terapie. Wszystkie lęki, agorafobia, depresja itd. przeszly. 10 lat mialam spokoj i zylo mi sie super. Potem wyjechalam za granice, troche inna sytuacja, inne problem itd. i znowu zaczely mi sie leki. Wzielam raz wenlafleksyne (3 miesiace temu) i czulam sie tak zle, ze postanowilam juz nie brac dalej. I w sumie od tamtego czasu polepszylo mi sie (a nie bylam w stanie wychodzic z domu, mialam lęki non stop, nie spalam po nochach itd.), a teraz w sumie czasem lepiej czasem gorzej, ale daje rade chodzic normalnie do pracy i jakos tam funkcjonowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, zwiekszylam do 3/4 i juz mnie mydli po niej .. Jak sie czuesz po wczorajszym? :*

Haniu murzynek pyyyysznosci ! Uwielbiam . Robisz zpolewa?

 

patibell zwiekszylas?

 

 

A ja odluscilam sobie wszelkie witaminki ostatnio i nawet w kat poszly kwasy omega , magnez .... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałam paroksetynę - seroxat , chodziłam na nich mocno pobudzona, jak na spidzie, brałam około 2-ch lat, później kilka lat sertralinę - zoloft, zresztą fluoksetynę też brałam kiedyś - seronil, nie brałam nigdy wenlafaksyny i tak szczerze mówiąc myślałam o niej żeby spróbować, bo moja znajoma bardzo sobie chwali, zobaczę co mi powie lekarka 30-stego jak do niej pojadę. na razie piję melisę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnez biore ten co PJT pisal aspargan czy jakos taka kwasy omega 3 forte i lykam nie jedna tabletke tylko 4 magnezu tez kilka.

Leki biore w sumie trzeci tydzien teraz ale ja zaczynalam od cwiartki bo mam tak wiele skutkow ubocznych i jakies spowalnianie wchlanianie ze musialam tak .. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×