Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czym jest miłość?jak to uczucie rozpoznać?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam problem z tym, ze mam cudownego chlopaka i mysle ze nie zasluguje na niego. Jestesmy para dwa miesiace. To moj pierwszy piwazniejszy zwiazek odomentu gdy zachoeowalam na nerwice i depresje (2 lata)

spójrz na to z innej perspektywy skoro jesteście ze sobą to znaczy że on zobaczył w Tobie coś pięknego nie ma co sobie robić wyrzutów z tego powodu :-) ja gdybym miał wspaniałą dziewczynę dałbym żeby miała jak najlepiej bym pokazał jak dla mnie jest ważna ale jest zupełnie inaczej chyba jestem "wybrańcem" któremu nie jest to dane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z tym, ze mam cudownego chlopaka i mysle ze nie zasluguje na niego. Jestesmy para dwa miesiace. To moj pierwszy piwazniejszy zwiazek odomentu gdy zachoeowalam na nerwice i depresje (2 lata)

spójrz na to z innej perspektywy skoro jesteście ze sobą to znaczy że on zobaczył w Tobie coś pięknego nie ma co sobie robić wyrzutów z tego powodu :-) ja gdybym miał wspaniałą dziewczynę dałbym żeby miała jak najlepiej bym pokazał jak dla mnie jest ważna ale jest zupełnie inaczej chyba jestem "wybrańcem" któremu nie jest to dane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milosc w lzejszym stadium mozna tez mysle poznac po tym, ze jak juz jest po seksie to chcesz budzic sie w ramionach tej osoby, a nie uciec przez okno.

 

To musiałaś miec jakieś drastyczne przeżycia, bo z reguły nawet po seksie z kimś, do kogo nic nie czułam, nie miałam odruchu, żeby chcieć uciec, a wręcz przeciwnie. A miłość to na pewno nie była, nawet w lżejszym stadium :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja nieraz miałem wtopę bo nie rozróżniałem miłości od zauroczenia. Ne chwilę obecną uczę się tego od początku jak mały dzieciak to strasznie irytujące. A zostało mi z tego tylko totalne zdziczenie i obrzydzenie wszelkimi związkami i rzeczami związkopodobnymi. Bywa że czuję się samotny i nie mogę tego znieść myślę że to mi przetrwa aż do momentu gdy wszyscy w moim kręgu znajdą swoje drugie połówki a mnie mogą już kopnąć w dupę na dowidzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×