Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

rella, ja miałam ogromne problemy z wybraniem się na zajęcia, w zeszłym tygodniu byłam naprawdę w kiepskim stanie, nie wstawałam z łóżka praktycznie wcale. Wczoraj poszłam pierwszy raz na uczelnię, wszystko poszło ok, jestem już w lepszej formie i planuję iść jutro i pojutrze, żeby nie przerywać dobrej passy :smile: Im dłużej omijam zajęcia, tym trudniej później wrócić na uczelnię, niby prosta i logiczna zasada, a tak trudno jest mi się do niej stosować :roll: Na jedne zajęcia nadal nie jestem zarejestrowana na usosie, dziś sekretariat miał "dzień wewnętrzny", więc może jutro się uda załatwić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jedne zajęcia nadal nie jestem zarejestrowana na usosie, dziś sekretariat miał "dzień wewnętrzny", więc może jutro się uda załatwić..

 

ja też jeszcze mam bałagan na USOSie, ale to UJ wszystko można do sesji jeszcze odkręcić :)

skąd ja to znam :bezradny::lol: przez bałagan mnie dwie kretynki opieprzyły

bo mają bajzel i nie wiadomo gdzie zajęcia są

a legitkę dopiero dziś dostałem

a opiekun międzywydziałowych mówi zróbcie sobie sami choć siedzi tam od tego jak d....... od srania

sami plan ułożyć tutora szukać co za debile jak oni mają tytuły to nie mam czego bać się sam

sobie z dwóch fakultetów zrobię lewą ręką :lol:

 

-- 09 paź 2013, 19:19 --

 

jakby to marszałek Piłsudski powiedział a wam kury szczać a nie ludzi nauczać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, AnYa88,

 

zielona-herbata-main.jpg

 

proszę się częstować. ;)

 

amelia83, miętowe orzeźwienie, też lubię.

 

Ja chyba jestem za bardzo cierpliwa chwilami... zresztą jak mój M się dowie, że w jego komputerze coś poinstalowałam to chyba mi się oberwie trochę :P

 

-- 09 paź 2013, 19:13 --

 

tahela, ja nie przepadam za czarną. piję jak gdzieś u kogoś nie ma zielonej :P

 

jetodik, jest jeszcze biała, yerba mate :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×