Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam osób podobnych do mnie..


Gość grsec

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż tak to jest ciekawe skąd się tak psuje psychika u młodego człowieka..

 

W tym stanie nawet nie ma co liczyć na miłość.. Bo facet ma być ten silny, mocny.. Tylko kobiety mają prawo do depresji w związku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób na tym forum jest w związkach, więc moim zdaniem Ty też znajdziesz prędzej czy później kogoś.. Poza tym psychika psychiką, ale nie wierzę, że nie masz zalet ;) Jestem przekonana, że można zwrócić na Ciebie uwagę. Już sam Twój sposób pisania wskazuje, że jestes osobą wrażliwą i inteligentną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grsec No tak.. taka prawda, że w pierwszym momencie zawsze wyglądem, ale znasz chyba osoby bardzo atrakcyjne fizycznie, a mimo to nieciekawe ze względu na inną wrażliwość, inteligencję, światopogląd..

 

czkawkaa U mnie wie tylko mama i bardzo mnie wspiera, ale mieszka daleko ode mnie i to wsparcie głównie podczas rozmów telefonicznych i smsów.. Tata nie wie, bo nie rozumie takich problemów i narobiłabym sobie tylko kłopotu mówiąc mu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No znam i w okol nich zawsze sa wlasnie fajne dziewczyny nie widac wcale zeby im ta niska wrazliwosc (chyba to wlasnie jak facet ma jej za duzo nazywany jest ciota) czy inteligencja w czymkolwiek przeszkadzala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając to czułem się jakbym ja to pisał, tylko inna cyferka przy wieku.

No znam i w okol nich zawsze sa wlasnie fajne dziewczyny nie widac wcale zeby im ta niska wrazliwosc (chyba to wlasnie jak facet ma jej za duzo nazywany jest ciota) czy inteligencja w czymkolwiek przeszkadzala..
takich lubia ot co..

Raczej nie chodzi o inteligencję czy wrażliwość, a o to że tacy są przeważnie dość otwarci, a Ty (jak i zresztą ja) boisz się i unikasz kontaktów z płcią przeciwną. Nic więc dziwnego, że dziewczyny wolą takich niż kogoś z kim nawet nie mogą normalnie nawiązać dialogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając to czułem się jakbym ja to pisał, tylko inna cyferka przy wieku.
No znam i w okol nich zawsze sa wlasnie fajne dziewczyny nie widac wcale zeby im ta niska wrazliwosc (chyba to wlasnie jak facet ma jej za duzo nazywany jest ciota) czy inteligencja w czymkolwiek przeszkadzala..
takich lubia ot co..

Raczej nie chodzi o inteligencję czy wrażliwość, a o to że tacy są przeważnie dość otwarci, a Ty (jak i zresztą ja) boisz się i unikasz kontaktów z płcią przeciwną. Nic więc dziwnego, że dziewczyny wolą takich niż kogoś z kim nawet nie mogą normalnie nawiązać dialogu.

 

to startujcie do tych nieśmiałych dziewczyn ;)

Nie mówię tu o Bóg wie jakich podrywach, ale próbie oswojenia się z płcią przeciwną.

Nie mówię, że będzie łatwo, ale moim zdaniem i tak łatwiej od stawiania sobie najwyższej poprzeczki jaką można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając to czułem się jakbym ja to pisał, tylko inna cyferka przy wieku.
No znam i w okol nich zawsze sa wlasnie fajne dziewczyny nie widac wcale zeby im ta niska wrazliwosc (chyba to wlasnie jak facet ma jej za duzo nazywany jest ciota) czy inteligencja w czymkolwiek przeszkadzala..
takich lubia ot co..

Raczej nie chodzi o inteligencję czy wrażliwość, a o to że tacy są przeważnie dość otwarci, a Ty (jak i zresztą ja) boisz się i unikasz kontaktów z płcią przeciwną. Nic więc dziwnego, że dziewczyny wolą takich niż kogoś z kim nawet nie mogą normalnie nawiązać dialogu.

 

to startujcie do tych nieśmiałych dziewczyn ;)

Nie mówię tu o Bóg wie jakich podrywach, ale próbie oswojenia się z płcią przeciwną.

Nie mówię, że będzie łatwo, ale moim zdaniem i tak łatwiej od stawiania sobie najwyższej poprzeczki jaką można.

 

Tylko problem z niesmialymi jest taki ze sa "ukryci" - jakby mnie jakas chciala odznalezc to by miala nielada problem bo mnie "nigdzie nie ma" wiec gdzie takich skrytych szukac..

 

-- 08 paź 2013, 20:41 --

 

Po co komu dziewczyna? ;)

 

Zeby miec sie do kogo przytulic, pocalowac, wyjechac na wakacje, obejrzec w jesienny i chlodny wieczor film, zeby razem uprawiac np sport a o rzeczach takich jak seks to juz nie wspominajac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby miec sie do kogo przytulic, pocalowac, wyjechac na wakacje, obejrzec w jesienny i chlodny wieczor film, zeby razem uprawiac np sport a o rzeczach takich jak seks to juz nie wspominajac..

A może ty jednak chłopaka szukasz? Bo wiesz facet jest w naszej kulturze stroną dającą a kobieta biorącą. Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy. W nagrodę dostajesz dostęp do cipuszki.

 

Dlatego spierdolina-facet rzadko kiedy ma dziewczynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby miec sie do kogo przytulic, pocalowac, wyjechac na wakacje, obejrzec w jesienny i chlodny wieczor film, zeby razem uprawiac np sport a o rzeczach takich jak seks to juz nie wspominajac..

A może ty jednak chłopaka szukasz? Bo wiesz facet jest w naszej kulturze stroną dającą a kobieta biorącą. Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy. W nagrodę dostajesz dostęp do cipuszki.

 

Dlatego spierdolina-facet rzadko kiedy ma dziewczynę.

 

Chyba pomyliles forum ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby miec sie do kogo przytulic, pocalowac, wyjechac na wakacje, obejrzec w jesienny i chlodny wieczor film, zeby razem uprawiac np sport a o rzeczach takich jak seks to juz nie wspominajac..

A może ty jednak chłopaka szukasz? Bo wiesz facet jest w naszej kulturze stroną dającą a kobieta biorącą. Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy. W nagrodę dostajesz dostęp do cipuszki.

 

Dlatego spierdolina-facet rzadko kiedy ma dziewczynę.

 

Chyba pomyliles forum ;]

Nie wiem o czym mówisz :angel: Udzielam koledze niesrającemu ważnych rad życiowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz facet jest w naszej kulturze stroną dającą a kobieta biorącą. Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy.
To bardzo jednostronna wersja. Raczej oboje powinni sobie pomagać, a nie jedna strona stać a druga robić wszystko wokół niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie życie nie powinno być bolesne i często rozczarowujące. Ludzie zamiast się kłócić powinni żyć w zgodzie i szczęściu. Mogę wam wymienić kupę rzeczy, które mi się nie podobają we mnie i na świecie. Jednak to niczego nie zmienia

 

I to nie wynika z myślenia a z naszej ewolucyjnej przeszłości. Facet jest stroną aktywną, a kobieta bierną, przynajmniej na początku bardzo to widać. Dlatego też kobiety z problemami mają o wiele większą szanse na znalezienia partnera niż mężczyźni. Dlatego też gdy wszystko się sypie, jesteś na dnie finansowym, laski/żony często odchodzą.

 

Porozmawiajcie sobie z szczerymi dziewczynami, może być nawet siostra. Dowiecie się, że laski chcą tak na prawdę zdecydowanych, silnych psychicznie i zaradnych chłopaków i że czasami się śmieją z cipowatych gości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×