Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się rozprawiać o nauczycielach i nauce, może innym razem

 

Cierpię, więc jestem Nie mam sił, znowu mnie strasznie głowa boli, tabletki mi nie pomagają Już nie wiem co robić :cry::cry::cry::cry:

Jestem połamany...psychicznie i fizycznie. To już chyba tradycyjne - od pewnego czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam jakąs nadsenność, wstałam o 13 a i tak chce mi się spać.

 

Jak tam przygotowania do świąt?Nie moge sie doczekac Gwiazdki. Trochę wolnego luzu, pyszności i prezenty :D

 

Co do szkoły i studiów. Nie jest dobrze, baaardzo dużo trzeba zmienić, na czele z selekcja do zawodu nauczyciela. Jednak z drugiej strony to od nas zalezy co z pewnymi rzeczami zrobimy, ile wyciągniemy ze studiów. Niektóre rzeczy sa zupełnie niepotrzebne ale niektóre może nie dają konkretnych kwalifikacji ale ćwiczą umysł,pamięć etc.Najwazniejsze nie sa papierki tylko to co sobą reprezentujemy, co sami zrobiliśmy w ciągu tych lat (ale patetyczna mowa mi wyszła :oops:).

 

anand22 ja nie żałuję że skończyłam studia. Dla mnie praca za 2000 ma sens.Obecnie zarabiam mniej i nie mam poczucia że wegetuję. Dlaczego zakładasz że w pracy trzeba się podlizywać?

Przy zakładaniu własnej firmy nikt cie nie pyta o wykształecenie ale jednak żeby ona dorze prosperowała pewną wiedze trzeba mieć.Nie mówiąc o wkaldzie finansowym :roll: który skądś trzeba miec.

 

smutna ja bym nie rezygnowała zbyt szybko, może warto dać jej szansę i powiedzić co ci nie odpowiada, o czym chcesz porozmawiać, co wg ciebie jest problemem.Nic na słę ale może coś z tego będzie.

 

Ścisakam was.

Idę robić porządki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie dni jak dzisiejszy. Długi 2 godzinny spacer z aparatem fotograficznym w ręce :D:D:D

 

Co do studiów to się przydają, ale system trzeba by było na prawdę zmienić. Po co np. tyle wykładów. Wykładowca klepie bez sensu, a ja i tak o 17 nie jestem już w stanie go ze zmęczenia słuchać. Dla mnie nonsensem jest 30 godzin wykładów i 8 ćwiczeń :? Mogłoby być chociaż po połowie.

 

Rachel, pewnie nikt nawet nie zauważył. Mnie też czasem się wydaje, że wszyscy w koło widzieli i się śmieją, ale to nasza psychika tak działa :? niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eghhh ale ona mi kazała skonsultowac się z psychiatrą ze względu na moje dolegliwości fizyczne ktore samoistnie sie pojawiają tzn bez brania lekow. A ja nie chce psychotropów :cry::cry::cry: ogolnie jest mi źle bo jestem samotna i to jest przyczyna mojego przygnębienia :( jest mi z tym źle :( i powiem więcej niezaslużyłam sobie na taki los to nie ja powinnam byc sama :cry: cięzko mi jest zyć w takiej świadomosci :cry:

 

a ja się dzisiaj tak obijam to spacer z roksaną to gotowanie wreszcie po raz pierwszy od 2 tyg mialam na czym (mięso) ugotowac zupe :roll: normalnie cod ... nad wisła... choinkę ubrałam pare dni temu mam taką malutką u siebie w pokoju cala zlota złote bombki złote girlandy i złote małe światełka troche monotonna bo wole kolorowe swiatełka ale złośliwie w sklepie ni ebyło juz wyboru a mi sie popsuly wszystkie chyba przeprowadzka im sie nie przysłużyła :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam jakąs nadsenność, wstałam o 13 a i tak chce mi się spać.

to jest raczej kryzys godziny 13 :P a spróbuj wcześnie się położyć spać i wstać o 9... góra 10. O wiele lepiej będziesz się czuć. Nie tylko ma znaczenie ile godzin śpisz ale i w jakich godzinach śpisz.

Już nie wiem co robić

a to są jakieś nagminne bóle głowy?

Ale musiało to komicznie wyglądać dla innych.

wątpię... raczej zastanawiali się co ci się dzieje albo co się stało że jesteś taka roztrzęsiona. Na pewno nie ma w tym nic komicznego. A może i nawet nie zwrócili uwagi.

Lubię takie dni jak dzisiejszy. Długi 2 godzinny spacer z aparatem fotograficznym w ręce

u mnie długi 5-godzinny spacer na zakupy zaopatrzeniowo-przedświąteczne. Ale zadowolony jestem ;) tylko w drodze powrotnej wsiadłem nie w ten autobus co trzeba (chociaż pisało na nim że jedzie tam gdzie chciałem). Trochę pozwiedzałem Wrocław :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to są jakieś nagminne bóle głowy?

Można tak powiedzieć

 

 

pierwszy siwy włos

No to wyrywaj, wyrywaj chwasta

 

Miałam koszmarną noc i kiepy dzień spędzony w łóżku. Te bóle głowy dosłownie ścięły mnie z nóg. Cała gama doznań-zaburzenia widzenia, szumy w uszach, nudności, nadwrażliwosć na światło i dżwięki. Syn cały dzień przeskikał na palcach.

Teraz nareszcie ciemno, cicho, naszprycowałam się proszkami, to trochę lepiej. Niech kto mądry mi powie, co mam robić? Jak pójdę na pogotowie bez ubezpieczenia to mnie w ogóle przyjmą? Gdzie isć? Do jakiego lekarza? Jak prywatnie to do neurologa? Do ogólnego?

 

Witaj na pokładzie

Wychodzę z 3 godzinnego ataku potwornego lęku, który ścisnął mi żołądek i wszystko w węzeł. Dlaczego przyszedł - nie wiem. Jestem wypluty i szczęśliwe kompletnie obojętny.

Dom mi się rozwala - żona za moment przestanie to znosić. Jezu.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko było by pięknie, gdyby nie fakt, że przed 20 minutami zauważyłam na głowie... pierwszy siwy włos!

Babciu, nie przejmuj się. Teraz są bardzo dobre farby do włosów. Poza tym pomyśl, że mogło być gorzej i mogłaś zacząć łysieć.

 

Wiesz, jak obserwuję inżynierów w pracy, to oni pokończyli polibudy zdając takie coś, a nie potrafią zaprogramować maszyny wg instrukcji, albo wymienić czujnika przy taśmie. Ucz się lepiej czegoś przydatnego ;)

 

 

Jestem zmęczony. Głównie psychicznie. Potrzebuję urlopu, a że to dopiero za tydzień to dziś wziąłem zadatek w postaci wagarów ze szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak obserwuję inżynierów w pracy, to oni pokończyli polibudy zdając takie coś, a nie potrafią zaprogramować maszyny wg instrukcji, albo wymienić czujnika przy taśmie. Ucz się lepiej czegoś przydatnego

No niestety to taki mus. Jak tego nie odbębnię to inżynierem nie zostanę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to taki mus. Jak tego nie odbębnię to inżynierem nie zostanę :P

Rozumiem to. Ja muszę zaliczyć historię sztuki, żeby koniec końców pracować w drukarni.

 

Babcia, babcia. Jak ta "babcia" pojedzie i znajdzie Zorkiego, to zobaczysz, że "ostatni bardzo szybko się podda". :twisted:

Teraz nie wiem, czy potraktować to jako wyzwanie, czy litościwie ustąpić pola zważywszy na siwą głowę adwersarza :]

 

 

Kurcze, znowu mam rytm dobowy dostosowany do czasu lokalnego gdzieś na Hawajach. Dobrze, że od poniedziałku czekają mnie zdrowe i pogodnie nastrajające pobudki o 4 rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżejem

nie przejmuj się :-) napewno pierwszy i ostatni :-) wlasnie ciut za młoda na babcie jesteś hehehe :mrgreen: Mi za to przy myciu głowy wylazą włosy boje sie ze niedługo łysa zostane :shock::?;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem to. Ja muszę zaliczyć historię sztuki, żeby koniec końców pracować w drukarni.

Tu jeszcze można na siłę znaleźć jakieś powiązanie między jednym a drugim. A co ty na to: kuzyn i kumpel studiują matematykę na polibudzie - jeden ma wśród przedmiotów historię architektury starożytnej a drugi filozofię. Co ciekawsze mnie też takie "smaczki" czekają na informatyce :lol:

 

dżejem, Zorki - potrzebujecie sekundanta? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eghhh ale ona mi kazała skonsultowac się z psychiatrą ze względu na moje dolegliwości fizyczne ktore samoistnie sie pojawiają tzn bez brania lekow. A ja nie chce psychotropów

 

Spokojnie,nikt Ci nie każe jeść psychotropów,jeśli sama nie zdecydujesz się na ten krok. Skierowanie przez psychologa do psychiatry to normalna procedura,też przez to przechodziłem. Będzie dobrze,po prostu zaufaj terapeutce,daj jej minimum pół roku,rób co Ci każe,a dopiero po tym okresie ewentualnie przerwij terapię i skrytykuj kobietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja okażę się łaskawa- w końcu mam jeszcze włosy na głowie. A adwersarz też ma? ;)

 

(maca się po głowie) Cośtam ma, futro zimowe zapuścił.

 

Cieszę się, że odpuściłaś. Nie ma się o co kłócić, a w sędziwym wieku nie wolno już się denerwować.

 

Rozumiem to. Ja muszę zaliczyć historię sztuki, żeby koniec końców pracować w drukarni.

Tu jeszcze można na siłę znaleźć jakieś powiązanie między jednym a drugim. A co ty na to: kuzyn i kumpel studiują matematykę na polibudzie - jeden ma wśród przedmiotów historię architektury starożytnej a drugi filozofię. Co ciekawsze mnie też takie "smaczki" czekają na informatyce :lol:

No i bardzo dobrze, że macie blok humanistyczny. To po to, żeby inżyniery coś wiedziały o świecie poza liczeniem macierzy endomorficznych i drogą do delikatesów.

 

 

Byłem w szkole, co mnie bardzo dobrze nastraja, bo pozwala zagospodarować czas i w dobrym towarzyswie robić to, co lubię, a co w perspektywie ułatwi rozwój zawodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś siedzę nad logarytmami i nie mogę ich za cholere zczaić, a żeby zdać na 2 z matmy to muszę zaliczyć ten spr :/ jak będe miał pecha to dostane jeszcze 1 na semestr z pp,histy,wosu...w klasie maturalnej, jeśli tak to całkowicie się załamię, bo nie mam pojęcia jak to potem zaliczę, a do matury też trzeba się jakoś przygotować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś siedzę nad logarytmami i nie mogę ich za cholere zczaić, a żeby zdać na 2 z matmy to muszę zaliczyć ten spr :/

Jak ja chciałbym mieć na analizie matematycznej tylko logarytmy :roll: anonim dasz radę nie jest to takie trudne. Tożsamości logarytmiczne trzeba wkuć niestety ale jak załapiesz zależność między wykładniczą a logarytmem to będzie z górki ;) powodzenia

Z tego, co się orientuję, to zarówno architektura, jak i filozofia mają dość dużo wspólnego z matematyką. Przyszli filozofowie uczą się logiki, o Pitagorasie- matematyku i filozofie- przypominać chyba nie trzeba.

A architektura... toż to same proporcje.

A mi to ni w ząb nie pasuje. No piernik to tak też może mieć coś do wiatraka :P na informatyce to ja chcę programować a nie filozofie Pitagorasa przerabiać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ak ja chciałbym mieć na analizie matematycznej tylko logarytmy Rolling Eyes anonim dasz radę nie jest to takie trudne. Tożsamości logarytmiczne trzeba wkuć niestety ale jak załapiesz zależność między wykładniczą a logarytmem to będzie z górki Wink powodzenia

 

No widzisz, bo ja z matmy jestem szczególnie słaby i niekumaty i siedze przy tym już dość długo, a nie mogę zczaić ocb...Bozia nie obdarzyła mnie rozumem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I lost my hope for better yesterday ...

to masz jeszcze wiare ....

 

Wielbark moze nie jest tak źle jak to odbierasz?

 

Nie smutna...chyba jest jeszcze gorzej...po prostu moja żona nie bardzo może i umie iść ze mną przez te stany destrukcji...a ja przecież nie powinienem tego od niej wymagać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj smutek dopadł....oczywiście na uczelni to samo co zwykle czyli wszyscy sobie fajnie ze sobą gadali a ja stałem sam.....

Ostatnio mam depreche silną dosyć....gdybym tylko mógł leżałbym w łóżku cały czas i nie wstawał...ale trzeba walczyć każdego dnia i to robie....mam cel....mam wiare... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×