Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ktory lek na calkowica niemoc do czegokolwiek. POMOCY


adhab

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jak zywy tru, nie mam sily /na nic, dla mnie problemem i olbrzymim wysilkiem jest isc do glupiego sklepu, nie mowiac cos za zalatwiac - to horror. to sie stalo stopniowo, jesszcze 2,5 roku temu zazylem tylko chlorprothixen na noc 100 mg i mialem sily - pakowalem na silowni, pracowalem w sklepie mamy, ktory niestety upadl, a po czesci pomagal mi sie ruszyc z domu do jakis prac itp.

 

teraz siedze tylko w domu, lykalem juz max paroksetyny ponad 3 ms - NIC, moklobemid ponad 3 ms - 300 rano, 300w poludnie - NIC, nic mi nie pomaga.

 

przestalem chodzic do swojego starego lekarza, gfdyz stalemu klientowi podniosl cene do 200 zl, poza tym jego recepty sa bez pokrycia, bo nie ma podpisanej kasy chorych.

 

nie mam depresji, bo rzadko mam mysli depresyjne, mam tylko chory brak impulsu do zycia, do czegokolwiek, do tegop dochodzi fobia spoleczna, ale jakos sobie z nia radze, chocby tak, zae na ulicy ubieram czapke/

 

czy nie znacie jakiegos leku na to pobudzenie, na to wyjscie z marazmu i smierci fizycznej jjjaka mnie opanowala?

bardzo prosze o pomoc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×