Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie kobiety?


Lord Cappuccino

5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

324 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • Wzrost
      16
    • Piersi
      21
    • Nos
      3
    • Oczy
      20
    • Uśmiech (usta, zęby)
      23
    • Włosy (kolor, długość, uczesanie itp.)
      28
    • Twarz (ogólnie)
      56
    • Biodra
      12
    • Nogi
      17
    • Skóra (cera, karnacja, opalenizna)
      9
    • Sylwetka/Typ figury
      36
    • Tyłek
      19
    • Stopy
      5
    • Depilacja
      5
    • Wagina
      2
    • Ubiór (ogólnie)
      18
    • Bielizna
      2
    • Zapach
      9
    • Dłonie
      6
    • Brzuch
      7
    • Sposób chodzenia
      4
    • Inne (piercing, tatuaże itp.)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

nie widzę powodu, dla którego nie mógłbym szukać niewyeksploatowanej partnerki. ;)

Otuż to :roll:

Bez komentarza. Strasznie przedmiotowo traktujesz kobiety i nie zdziwie się jesli żadna Ci się niezdezelowana i zdezelowana nie trafi :?

Tez dla mnie to brzmi jak przedmiotowosc, a kobiety to nie przedmioty przeciez :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991, kobieta to nie ubranie z second handu, raczej się jej organy kobiece nie spiorą i nie wytrą( oczywiście nie mówię tu o jakiś skrajnościach dających dupy na prawo i lewo, albo za pieniądze) no i też dziewczyna mogła stracić dziewictwo np wskutek gwałtu, czy błędów młodości i później z nikim już seksu nie uprawiała i czy ona taka gorsza jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to się podobają takie szczupłe, wysokie kobiety. Najlepiej w okularach, ale te okulary muszą kobiecie pasować, bo wiele nosi zerówki i wyglądają gorzej. Ogólny zarys - typ inteligentki, dłonie z długimi palcami, małe piersi, ważne, żeby nie miała platfusa albo ogólnie coś nie tak ze stopami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991, kobieta to nie ubranie z second handu, raczej się jej organy kobiece nie spiorą i nie wytrą( oczywiście nie mówię tu o jakiś skrajnościach dających dupy na prawo i lewo, albo za pieniądze) no i też dziewczyna mogła stracić dziewictwo np wskutek gwałtu, czy błędów młodości i później z nikim już seksu nie uprawiała i czy ona taka gorsza jest.

Nie jest gorszą OSOBĄ nawet od tych, które zarabiają na tym procederze. Może być natomiast gorsza dla konkretnego faceta, który ma sprecyzowane wymagania. My tu rozprawiamy o cechach kobiety, które uważamy za atrakcyjne, zgadza się? Idąc Twoim tokiem myślenia, czy Jolie jest gorsza od Kardashian bo ma płaski tyłek?

Bez komentarza. Strasznie przedmiotowo traktujesz kobiety i nie zdziwie się jesli żadna Ci się niezdezelowana i zdezelowana nie trafi :?

Mój dramat polega na tym, że te drugie często kierują swoje zainteresowanie na mnie, a znając ich przeszłość konsekwentnie je odpieram. Generalnie nic mi do tego jak kto sobie żyje, bo każdy ma jakiś kodeks moralny. Jeśli jednak ktoś nie jest w stanie zrozumieć, że atrakcyjność dla mnie to nie tylko uroda, sylwetka, ale także "czystość" i z uporem maniaka próbuje zwrócić na siebie moją uwagę (wysyłanie zdjęć w negliżu pod pretekstem oceny słuszności kompleksu; sprośne odzywki)- jak na ironię tylko pogarsza sytuację- chwytam się ostatecznych metod. Niestety im bardziej są natarczywe, tym mój radykalny pogląd i miejscami dość cięty język jeszcze bardziej się zaostrza. Te cyniczne docinki to chyba najprostszy sposób, aby wyrazić się i jasno dać do zrozumienia, że nic z tego nie będzie. Jak inaczej niż instrumentalnie mam traktować ludzi, którzy sami traktują (w mojej ocenie) swoje ciało przedmiotowo? A takie frywolne podejście do życia przecież nie bierze się znikąd :? Swoją drogą chyba niefortunnie pomyliłem tematy, bo sprawa dotyczy prędzej tego z cechami osobowości niż fizyczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion,

No to zobaczcie jakie dla nas kobiety muszą być zajebiste, jak nas jarają i jak potrafią zawrócić nam w głowie, skoro wiele heteroseksualnych kobiet się do tego przyznaje (przynajmniej na forum spotkałem się z tym wielokrotnie, dotyczyło to nawet genitaliów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się dziwie kobietom że tacy faceci z natury brzydale im się podobają. ;)

Chyba teraz sobie zartujesz , że faceci to brzydale :-)

Dla mnie jako faceta tak, jedynym facetem jaki mi się podobał to był(a) miriam ta z tego reality show ;) dopóki się nie dowiedziałem że ma wacka, ale ciało i twarz miał(a) sexy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się dziwie kobietom że tacy faceci z natury brzydale im się podobają. ;)

Chyba teraz sobie zartujesz , że faceci to brzydale :-)

Dla mnie jako faceta tak, jedynym facetem jaki mi się podobał to był(a) miriam ta z tego reality show ;) dopóki się nie dowiedziałem że ma wacka, ale ciało i twarz miał(a) sexy.

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora ;)

FranciscoLachowskiNewDigitals02.jpg

francisco-lachowski-2.557.400.s.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki Denzel Wwashington

o tak :105: moj faworyt od lat

 

Gregg1991, tych chloptasiow to wrzuciles zeby udowodnic ze faceci to brzydale czy odwrotnie? Mnie sie Ci chlopcy kompletnie nie podobaja..plastikowi tacy

No to zobaczcie jakie dla nas kobiety muszą być zajebiste, jak nas jarają i jak potrafią zawrócić nam w głowie, skoro wiele heteroseksualnych kobiet się do tego przyznaje

Bo kobiety sa zajebiste ale urode innej kobiety doceniaja tylko te bez kompleksow. Mnie sie podobaja kobiece cycki i zwracam na to uwage a hetero jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

Bo kobiety sa zajebiste

:great:

ale urode innej kobiety doceniaja tylko te bez kompleksow.

Tego nie wiem, ale w sumie ciekawa i sensowna teoria.

Mnie sie podobaja kobiece cycki i zwracam na to uwage a hetero jestem

Kurde mam tak samo. :mrgreen:

 

-- 31 lip 2013, 19:59 --

 

slow motion,

Naprowadź mnie na właściwy tor, proszę. Bo ja ostatnio mam dość często mam problemy z właściwą interpretacją postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×