Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości kobiety są dla Was najważniejsze?


Lord Cappuccino

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI KOBIETY:  

128 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI KOBIETY:

    • Otwartość
      4
    • Inteligencja
      23
    • Uczuciowość
      10
    • Uległość
      0
    • Władczość
      0
    • Poczucie humoru
      19
    • Wrażliwość
      13
    • Kreatywność
      4
    • Prawdomówność
      9
    • Zmysłowość/Temperament seks.
      3
    • Pewność siebie
      3
    • Upartość
      0
    • Ugodowość
      2
    • Niezależność/Ambitność
      3
    • Komunikatywność
      3
    • Dojrzałość
      9
    • Rodzinność
      2
    • Cnotliwość
      4
    • Bezpruderyjność
      0
    • Impulsywność
      1
    • Stateczność
      2
    • Pragmatyzm
      1
    • Marzycielstwo
      2
    • Wyrozumiałość
      10
    • Żywość
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Inteligencja, żeby i poczucie humoru było też na poziomie, lubić seks musi bo ja lubię a głupio do tego zmuszać, wyrozumiałość i ugodowość coby nie powstawały awantury o podniesioną klapę w kiblu.

 

O, ale jaja, tylko mi seks w głowie? Haha, no way :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle zaznaczylem jedna rzecz, mianowicie uczuciowosc. Nie pomyslalem za bardzo jak to bralem ;x. Wymienilbym to na ugodowosc, ktora przydawalaby sie do rozwiazywania konfliktow :P .

Inteligencja-nie lubie tepych lasek, co maja 0 w glowie. Wiecej komentarza nie trzeba

Prawdomownosc-no sorry, ale jesli dziewczyna klamie i ma jakies sekrety przede mna no to nie tedy droga. Az dziwie sie, ze ta opcja ma tylko 2 glosy :P

Dojrzalosc-no coz, na pewno nie zadawalbym sie z jakas bieberofanka czy kims takim podobnym.

Wyrozumialosc-mowi samo za siebie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o tym aby zaznaczyć dojrzałość, ale ja przecież jestem tak niedojrzały, że żadna dojrzała by mnie nie zaakceptowała( mimo wyrozumiałości nawet).

:hide::lol:

dajcie mi S&Wm500 strzelę sobie w łeb nie mogę

A co w tym dziwnego i śmiesznego :?:

nie mówię że kobieta ma mieć umysł 12- latki ale dla dojrzałej nie będę atrakcyjny przez swoją skrajną niedojrzałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja - wiadomo dlaczego, ze słodką idiotką można robić jedno, a ja chciałbym mieć towarzyszkę do niebanalnych rozmów, bystrą, rozumiejącą, posiadającą umiejętność logicznego myślenia. Ważne jest aby, umiała się składnie i z sensem się wypowiedzieć, a nie paplać trzy po trzy i chichrać się co drugie zdanie, jak niektóre moje współpracowniczki w firmie. Chciałbym, żeby posiadała umiejętność dyskutowania (a nie kłócenia się), broniła własnych przekonań poprzez argumentację, a nie podnoszenie głosu i najeżdżanie na rozmówcę. Miło by było jakby była oczytana.

 

Uczuciowość i Wrażliwość - (cechy występujące raczej zawsze w duecie, więc opisze je łącznie) Zimnej suki mi nie potrzeba. Przerażają mnie takie kobiety. Wyrachowane, cyniczne , twarde jak stal i ostre jak żyleta. Kobieta ma być ciepła, musi mnie pokochać i umieć to okazać i nie chodzi mi tu zbytnio o często powtarzania magicznych słówek. Ważniejsze dla mnie jest codzienne zachowanie wobec partnera, umiejętność rozpoznania jego samopoczucia, wczucie się w jego stan i właściwa reakcja. Również istotne są zwykłe czułości, typu pocałunek, przytulenie, trzymanie się za ręce czy nawet takie banały jak patrzenie sobie prosto w oczy i uśmiech. Ja mam problem w okazywaniu uczuć, dlatego tym bardziej potrzebuję takiej dziewczyny, która pomogła by mi w rozwinięciu tej umiejętności. Oczywiście bez tych dwóch cech, udany seks będzie fikcją, więc w tym aspekcie jest to też bardzo ważne.

 

Poczucie humoru - chciałbym taką, co będzie miała jak najbardziej zbliżone do mojego, wiadomo. Czyli, cyniczne, obrazoburcze i przepełnione czarnym humorem. Paradoksalne (pomimo samotności i depresji oraz ogólnego niezadowolenia z siebie i życia) lubię się śmiać i chciałbym aby partnerka, też od czasu do czasu to robiła. Fajnie by było gdybym, umiał ją rozbawić, a ona mnie. Życie bez śmiechu jest mało przyjemne. Kto lubi wiecznych ponuraków? Ja na pewno nie.

 

Prawdomówność - kłamcami gardzę. Sam wiele nakłamałem w życiu i czułem przez to do siebie wielokrotnie wstręt. Nadal mi się to zdarza, ale tylko wtedy robię gdy naprawdę nie ma lepszego wyjścia, a konsekwencje powiedzenia całej prawdy przyniosą znacznie więcej złego niż dobrego. Drugi typ kłamstw to te typowo banalne, które mają małą szkodliwość np. kolega do mnie dzwoni i chce się spotkać, a ja się wymawiam brakiem czasu, a tak naprawdę mi się nie chce z Nim widzieć. Tego typu kłamstwa jestem w stanie zaakceptować. Po za tym mamy sobie mówić prawdę, aby zdobyć swoje wzajemne zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co podobnie jak w przypadku kobiet, mężczyźni cenią najbardziej inteligencję i poczucie humoru, wyrozumiałość ma też sporo głosów ale to chyba specyfika forumowiczów którzy chcą aby kobiety zaakceptowały ich problemy psychiczne czy mniejszą zaradność( a zaradności w tej ankiecie nawet nie ma bo w sumie to chyba mało znacząca dla facetów cecha kobiet czym różnią się chyba najbardziej te płcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×