Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


thrax

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem juz o swoich dystymicznych problemach ze zdrowiem fizycznym i psychicznym. Ale głównie to przez problemy fizyczne te psychiczne się rozsypały :(( Całe dorastanie to Dystymia:(

Obecnie przechodzę depresję sezonową i jest ciężko :(

Napiszę krótko jak to jest że wpadłem dystymie a później w depresje:

 

Dystymia rozwijała się podstępnie zaczęło się od senności i zaburzeń widzenia problemy z koncentracja to juz była norma miałem wtedy 13 lat Dziś mam 23 lata ale jak psychoterapeutka stwierdziła nadal jestem dzieckiem a to wszystko dzięki Tacie który za mnie wszystko robił i nawet ze mną na wycieczki szkolne jeździł co strasznie popsuło moją osobowość. Powoli wszystko zaczynało sprawiać problemy i to kosmiczne Ale nie poddawałem się starałem żyć z tym normalnie uśmiechać się choć wiedziałem że to wszystko to tylko taka przykrywka. Były momenty ze miałem cięższą depresje ale sądziłem że to problemy nerwicowe i mimo wszystko nie poddawałem się. Po latach męki i poszukiwania co mi tak naprawdę dolega. Po prostu nie wytrzymałem i wpadłem głęboką depresje. Zacząłem się leczyć psychoterapią i lekami i wreszcie odkryłem że to to. Powoli staram się to wszystko ogarnąć choć jest ciężko.

 

Witam serdecznie wszystkich!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć thrax. Miło Cię poznać.

 

Ciężko ogarnąć wszystko to, co się z Nami dzieje podczas tego typu dolegliwości. Dlatego cieszę się, że korzystasz z psychoterapii. Masz pewną cenną cechę - nie poddawanie się. To najważniejsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×