Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, walcz ze spadkiem formy, walcz :D Ano zaniedbałam Was, ale postanawiam poprawe :angel:

Tomcio Nerwica, jak to chłopu jednak nie wiele do szczęście potrzeba :P o safari też było dobre :mrgreen: w sumie ani osioł ani krowa do polowania za bardzo sie nie nadaja :P Pięknie i wychodzi na to, ze jestem pamiętlwiwa żmija :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, zależy o czy mówimy , bo jak o jedzeniu to się nie mogę zgodzić :P mało tego jest jeszcze lew ... :P na to miało wyjść , ale chodzą plotki , że kroi siostra chleb łokciem , ma tak długie ręce , że nie musi się schylać gdy zbiera grzyby w lesie i je makaron widłami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałam, że fajnie było by mieć lekarza w domu, a potem zdałam sobie sprawę, że lekarz to na dwa etaty zapindala. :)

Swojego czasu, jak poznawałam facetów to na pierwszej randce pytałam czy mają kurs pierwszej pomocy!

 

-- 26 cze 2013, 20:58 --

 

Kiedyś myślałam, że fajnie było by mieć lekarza w domu, a potem zdałam sobie sprawę, że lekarz to na dwa etaty zapindala. :)

Swojego czasu, jak poznawałam facetów to na pierwszej randce pytałam czy mają kurs pierwszej pomocy!

 

Słuchawki? Chyba nieeeeeee. Prochy odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×