Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, bo nie chcesz. To Twoje życie i Ty musisz o nie zawalczyć. Jeśli odpowiada Ci to jak się teraz czujesz to rzeczywiście siądź rozłóz rece i powiedz, że nie dasz rady i żyj sobie dalej tak jak teraz.

Jesli jednak nie jest Ci dobrze z tym jak jest. Wstan chłopie i zacznij coś z tym robić. I nie mów, że nie masz siły. Bo to najłatwiejsze wytłumaczenie samemu przed sobą. Masz siłe żeby coś w swoim zyciu zmienić. Tylko chyba Ci się nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, przecież mówię że chcę. Chcę, chcę, chcę, chcę, chcę, chcę, chcę! Ale się boję. Naprawdę myślisz, że gdybym się nie bał to bym czegoś nie zrobił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chcąc zmienić swoje życie czasami trzeba przełamać się i mimo leku coś zrobić.

Przeciez wychodzisz z domu więc nie jest tak źle... a telefon... tłumaczyłam Ci wczoraj. Zrób to dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem,

ja widziałam pogujące nastolatki

 

chyba nikt kto stoi obok nie lubi tego ;p

 

 

no ja po wczorajszej rozmowie, przyjrzałem się zjawisku pogo, oglądałem różne filmiki czytałem wypowiedzi ludzi, którzy uprawiają ten proceder i faktycznie chyba nie o to chodzi w tym co pisałem. każdy może się pomylić. :bezradny:

 

cześć, później zajrze, teraz jestem przelotem. :tel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pranie nastawione, burki po spacerku, moskitiery poprawione i juz zaden mucholec nie wleci... a teraz czas na kawke :mrgreen:

ktos się przyłączy?

 

witam nowoprzybyłych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×