Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

My porównujemy maturę do sesji... I prawdą jest, że przy sesji matura to bzdura :P Nie wie o co chodzi ten, kto nie studiował :P

no nie wiem jak musisz wykuć pierdoły o literaturze

a tego nie lubisz

a studiujesz to co chcesz

więc sesję to można nosem wciągnąć :lol: (bez skojarzeń z metylo) :lol:

 

 

 

Dopiero zauważyłam ;) Nawet jeżeli studiujesz to co chcesz, zawsze znajdą się treści, które musisz przyswoić, które Ciebie nie interesują, do tego szukać informacji, samodzielnie, czytać masę nuuudnych książek i tak z każdego przedmiotu ;] Więc nie uważam, że sesję można wciągnąć nosem. W szkole średniej na maturze dostajesz tekst, do którego masz pytania? Co to za problem ? Najgorszym problemem na maturze moim zdaniem jest trafienie w klucz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, to pewnie zależy od szybkości internetu. U mnie te transmisje wyświetlają się płynnie.

 

-- 07 cze 2013, 13:47 --

 

Marcin20.04, Marcinku nie słodź mi tak :mrgreen:ale dziękuje

Nie słodzę, mówię prawdę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saska, masz racje. Na studiach nawet jeśli studiujesz swój wymarzony kierunek, jest wiele przedmiotów, które w sumie mało co mają związek z danym kierunkiem a i tak egzamin z tego trzeba zdać. Czy Cie to interesuje czy nie.

Ja mature wspominam miło :D

 

Marcin20.04, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, no ja też żyję. Dzisiaj podjąłem decyzję o zmianie terapeuty. :smile: Na pewno wszystko u Ciebie w porządku?

 

-- 07 cze 2013, 14:34 --

 

Wydajesz się jakaś smutna. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×