Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, właśnie chodzi o to, że robiąc coś, nie zdaję sobie sprawy że to jest złe. Dopiero potem sumienie się odzywa. I ciągle nie mogę się pozbyć tego uczucia nienawiści. Cały czas o tym myślę, dzisiaj przez pół dnia byłem zajęty i nie mogłem się skupić na tym co robię, bo myślałem tylko o jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru,

zmienny, gadaj z nami to spać nie pójdziesz ;) A nie jakieś tam filmy.

 

będę gadał ale z partyzanta i tak samo film oglądał będę 2w1. już się tak przyzwyczaiłem, że kilka rzeczy na raz robię.

 

Marcin20.04, no w sensie tej sytuacji, ale już nie pytam, może po prostu potrzebujesz ochłonąc, i nie ma sensu w kółko tego odtwarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój rozbity samochód odjechał na lawecie.

 

-- 03 cze 2013, 22:23 --

 

siostrawiatru, ja właśnie próbuję stłumić wyrzuty sumienia, ale to tylko doprowadza do tego że krzywdzę osoby które chcą dla mnie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, teoretycznie powinien wygrać Predator, bo jest dużo silniejszy fizycznie niż ludzie i dysponuje dużo nowocześniejszym sprzętem. Ale w praktyce sprawa wygląda inaczej, bo przecież Schwarzenegger pokonał Predatora, więc dlaczego Rambo miałby nie dać rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, no ja też nie, po prostu jestem taki dziki, że oglądam film, wyłącze napisze na forum, coś tam jeszcze przejże. :hide:

lepiej jedna rzecz robic a w pelnym zaangazowaniu.

 

Marcin20.04, myślę, że dobrze robisz.

 

kurde koleś z tego filmu straszny bizon, :shock: aż chyba za duży, jak myślicie?

 

 

Saraid dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, teoretycznie powinien wygrać Predator, bo jest dużo silniejszy fizycznie niż ludzie i dysponuje dużo nowocześniejszym sprzętem. Ale w praktyce sprawa wygląda inaczej, bo przecież Schwarzenegger pokonał Predatora, więc dlaczego Rambo miałby nie dać rady?

Myślę tak predator jest silny i ma super cyber zabawki

ale Rambo kapnął by się, że widzi w podczerwieni i posmarował błotem

Rambo miał te wybuchowe strzały nieźle by go poranił

niby pred załatwiał zielone berety ale Rambo to nie taki zwykły żołdak

pułapek z drewna w podczerwieni nie wykryje a Rambo jest od tego specjalistą

jeśli predator byłby młody niedoświadczony nie miałby szans z Rambo

a tak to stawiam 50%/50%

 

 

Kerstel noże F&S długa cienka klinga :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, tak to ten co walczył kiedyś z hulkiem hoganem, ale on chyba cały czas rośnie, tak jak niektórym wzrost się kończy w wieku 18-20lat tak jemu się jeszcze etap wzrostu nie skończył.

 

siostrawiatru, no ja też bym z wiatrówki do zwierząt nie strzelał, a widziałem ktoś tak robił, strzelał w sroki. :/

 

co do wyrzutów sumienia, to ostatnio się wgłębiam w ten temat, ale jeszcze za mało rozumiem, ogólnie rzecz biorąc są różne instancje etyczne w człowieku i do różnych się ludzie odnoszą, do super ego, do wyidealizowanego ja itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×