Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oddziływanie na otoczenie;)


Beatrycze

Rekomendowane odpowiedzi

Jak inni ludzie reagują na wasze zachowania?

 

Jaki macie wpływ na nich?

 

Ja czasem śmieje się z samej siebie, zę jestem jak boss;) Wystarczy moje jedno "to" spojrzenie, a inni idą myć ręce, okładają cos prosto, poprawiają itd. Nikt się już nie sprzeciwia kiedy poprawiam zapięcie łańcuszka, koraliki na ubraniu czy cokolwiek innego co mi przeszkadza. Gorzej jest z obcymi ludzmi, jest mi glupio kiedy mam taka straszna ochote cos poprawić komus w autobusie albo nie mogę oglądać filmu, bo bohaterka na zapięcie łańcuszka z przodu;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:41 pm ]

A teraz nie mogę się pozbierać, bo zrobilam literówke w temacie;) temat to podstawa!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj, to jasne ze ludzie, którzy Cie kochaja,zaakceptuja Twoja nn, ale to nie znaczy ze bedzie im łatwo zyc w Naszym swiecie i patrzec jak to Nas zadrecza.

wiem to z doswiadczenia,maz przeszczega zasad, ale ciezko mu czasami a zwlaszcza ciezko mu patrzec jak ona mnie wyniszcza.

ale mam tez okropne wyrzuty sumienia, bo nie chce zeby moja choroba niszczyla mu zycie.

a obcy........czasami sie smieje ze jak ktos na ulicy widzi moje reakcje na punkcie bakterii a mnie nie znaja to biora mnie za kapletna wariatke, ale powiem brutalnie-leje na to.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×