Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lecytyna


Gość CórkaNocy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałam tematu o tym tytule, więc jeśli przeoczyłam, to można ten skasować.

 

 

Bierze lub brał ktoś z was lecytynę?

Ja zaczęłam od dzisiaj dawkę 600 mg (nie chcę za wysokiej, bo kiedyś po 1200 mg przetłuszczały mi się bardzo włosy) i zastanawiam się czy to jednak nie za mało. Słyszałam też, że powinno się ją brać zażywając Piracetam, dlatego się na nią zdecydowałam.

 

W jakich dawkach i jak długo braliście? Mieliście jakieś efekty, po jakim czasie?

Aptekarz mi mówił, że dopiero po 2 miesiącach jakiś efekt będzie :zonk: trochę długo, dla mnie za długo, ale niech będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptekarz mi mówił, że dopiero po 2 miesiącach jakiś efekt będzie

Bezimienna, ale jakich efektów oczekujesz ? Chcesz poprawić sobie pamięć , usprawnić prace wątroby , czy jeszcze co? Bo jeśli to pierwsze to nie licz na to ,,,samą lecytyną. Zjadłem tego całe puchy ( najczęściej w dawkach 1200mg). Pewnie nie zaszkodziła na pamięć , ale pomóc na pewno nie pomogła. Może tylko lepiej , z tego co czytałem funkcjonuje wątroba i woreczek żółciowy, ale reszta to aptekarskie nabijanie kasy . Tak uważam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bylam spokojniejsza po lecytynie i troche serce lepiej pracowalo - mam jakas neriwce serca, szybko sie meczy i boli podczas roznych aktywnosci, a po lecytynie spokoj byl. Tam jest cala chmara witaminn z gr B wiec dlatego jest pomocna. A czemu powinno sie ja brac razem z piracetamem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×