Skocz do zawartości
Nerwica.com

leki - nerwica natręctw


okularnica

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :D, możecie się podzielić swoimi doświadczeniami odnośnie skuteczności i nieskuteczności konkretnych leków przy nerwicy natręctw? Proszę o wpisywanie nazw i tego czy dany lek Wam pomógł.

 

W wątku odnośnie konkretnych leków wypowiadają się ludzie z różnymi zaburzeniami i ciężko znaleźć przypadki nerwicy natręctw, stąd pomysł na ten wątek.

Ja zażywałam Anafranil i okazał się dość skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi pomoglo 200mg solianu ale nie jestem wyleczona do konca. Ja mialam bardzo silne natrectwa. Nie wychodzilam w ogole z lozka. A nawet w lozku nie bylo bezpiecznie. Teraz jest lepiej ale niektore rzeczy zostaly. Najwazniejsze ze nie mam tych przekletych mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okularnica, w całym swoim zyciu miałam 4 powazne nasilenia zok. Najdluzsza remisja trwała 10 lat, najkrotsza 2 lata. Leki nie wylecza z nerwicy natrectw, pomoga 'przezyc' objawy...aby wyleczyc zok polecana jest psychoterapia. Aktualnie od 9 miesiecy mam nawrot.

Od kiedy chodzisz na psychoterapię?

 

Lukrecja rozumiem Cię, te myśli są najgorsze. Dobrze, że się ich pozbyłaś:)

Ja też miałam 10 lat spokoju i po tym okresie nawrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gdyby nie solian to pewnie bym sie zabila. Zreszta mialam probe samobojcza. Mialam bardzo ciezka postac natrectw wraz z kompulsjami. Rece mialam pozdzierane do krwi. Sikalam do lozka bo balam sie wstac do lazienki. 5 razy ladowalam w szpitalu. Za ktoryms razem postawili mi diagnoze schizofrenii bo te mysli natretne staly sie nie moje. To byl horror. Teraz jest ok.

 

-- 29 mar 2013, 17:01 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię doskonale :smile:

Ja również miałam bardzo silne zok i wiem, że w tamtym stanie nic innego oprócz leku nie było w stanie mi pomóc. Ja wzięłam wtedy Anafranil, a mój stan był naprawdę też bardzo ciężki. Dobrze, że jest coś, co nam pomaga:) Będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×