Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga wydaje mi się, że działa to na zasadzie otoczenie: "Do whatever you want?" i tak było od zawsze (miałam 17 lat z domu się wyprowadziłam, miałam już wtedy nerwicę lub to 'coś') więc z czasem u mnie się pojawiła potrzeba, żeby ktoś mnie tam na siłę zawlókł :-| dziwne to ogólnie wszystko.

 

a co do bandażów to u mnie górują plasterki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna to jest moja decyzja, ja chcę tam iść, chcę porozmawiać i wszystko inne, ale na dzień przed pójściem zawsze rezygnuję... ja już zwracałam uwagę rodziny na to żeby mnie tam zabrali... chodziłam na terapię rodzinną sama, chociaż właściwie chodziło o całą resztę rodziny.

 

Saiga chłopak mnie wyciągnął, bo stwierdził, że moja matka jest toksyczna (chyba właściwie ma rację) i mieszkam z nim, on nalega, żebym się nie martwiła utrzymaniem, ale to samo w sobie już jest męczące/stresujące/krępujące. No, ale tak on mnie utrzymuje.

 

Snejana my to jednak wiemy co dobre :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, idź na terapie grupowa, jak dla mnie to najlepszy rodzaj terapii.

 

-- 04 lut 2013, 13:16 --

 

Snejana, jeszcze nie ma pizzy, czekam na dostawce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna może i bym poszła, ale prędzej się poskładam... mam problem iść do psychiatry, a co dopiero na terapię grupowa. Może kiedyś :105:

 

Saiga Racja, nigdy mnie nie zawiódł, a ja nie potrafię mu zaufać... mój kolejny problem zaufanie... ahh dobijcie mnie. Świat jest chory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, ja niedawno piłem, ale zrobię dla Ciebie. Jak coś to mowie z góry, że nie mam cukru, bo nie słodzę :)

 

-- 04 lut 2013, 13:38 --

 

[videoyoutube=]

[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×