Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

jestem wsciekly. mam za malo dynamiczne kopniecia. od jutra zabieram sie za brzuszki, ba zapierniczam z nimi, zeby wzmocnic sobie dynamike i nic mnie nie odwiedzie od tego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja też stawiałem na siostrę , ale kur.wa jak na złość siostra odpadła :roll::P i ciekawe kto na siostrę :D ja też nie , muszę wygrać z siostrą :twisted:

 

-- 04 lut 2013, 21:04 --

 

Ja już mam 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, ja zrobilam dzisiaj 100 i może jeszcze uda mi się dziś drugą setkę dorobić. Chcę żeby się juz cieplej zrobiło to zacznę w końcu znowu biegać :)

 

-- 04 lut 2013, 20:05 --

 

Tomcio Nerwica, czuję, ze brat ze mną wygra, ale to i tak dziwne, bo mam wrażenie, że z nas dwoje to ja tu więcej biadolę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę żeby się juz cieplej zrobiło to zacznę w końcu znowu biegać

pogoda to tylko wymówka ... chociaż u siostry na tym zadupiu w lesie to naprawdę może być zimno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, to się na męczyłeś :P ja sobie tak rekreacyjnie dla samej siebie lubie czasem poćwiczyć, i tak teraz to jestem zasiedziały leń, nie to co kiedyś :roll:

Tomcio Nerwica, najlepsza wymówka to "nie mam z kim biegać" :P a do lasu się boję sama biegać :P koło drogi nie mogę, bo na mnie tiry trąbią :lol: jest jedna dobra ścieżka, którą biegam, ale musi być własnie ciepło i sucho, bo inaczej błoto, bagno i ruchome piaski się robią :evil:

 

-- 04 lut 2013, 20:13 --

 

Saiga, ogołnej poprawy koncydji i lepszego samopoczucia :P Tak marudo, juz dla Ciebie koronę szykujemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, kurde mogłem zrobić większa kuchnie, to by siostra z garami pobiegała :P to niech siostra biega jak najwięcej dla zdrowia :Dbędę mógł telewizje w spokoju obejrzeć :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jak siostra gania za mną z wałkiem , to dopiero wtedy zaczynam doceniać maratończyków :P siostrze też trzeba ograniczyć papierosy i słodycze , jak mamy cierpieć , to razem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×