Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, no potem potrzebował terapii i podobno próbował się targnąć na swoje życie... nie jest mi go żal , był bucem :mrgreen:

Saiga, Twoj ojciec też by przy mnie zwariował, w sumie możesz go podrzucić do mnie na obóz przetrwania na parę dni, wróci potulny jak baranek 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, nawet miły facet , ale dziwny :D jak się skaleczyłem i kilka kropel krwi skapnęło na ziemie , to je zlizał językiem :roll: podziękowałem i powiedziałem , że mógł o ścierkę poprosić przynajmniej jak już to zrobił za mnie , bo podłoga brudna i tak trochę nie higienicznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, :lol: nie wiem, jak go poprosiłam o lusterko, bo się chciałam pomalować to powiedział, ze w całym zamku nie ma, bo on walczy z kompleksami :-| powiedziałam mu, żeby powalczył ze swoimi zmarszczakami i cerą, bo blada dupa z niego i zjadłby coś czasem, bo cały czas był na diecie. To się wkurzył na mnie i mnie zamknął w pokoju z takimi trzema paniami, co ciągle nieprzyzwoite rzeczy opowiadały. Serio dziwny ten hrabia :D

 

-- 29 gru 2012, 01:03 --

 

Saiga, spoko, jestem dobra w te klocki 8)

hasacz, nie, ale coż poradzić :bezradny: potem trzeba chałpę od nowa stawiać :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×