Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

siema

możecie polecić jakiegoś psychiatrę z Gdańska na NFZ, który mi wypisze receptę na alpre bez wgłębiania się w szczegóły? mam ubezpieczenie do końca listopada i po prostu chciałbym to załatwić podczas jednej wizyty.

ewentualnie miałby ktoś odstąpić lub odsprzedać blister alpry/klonów? odwdzięczę się kiedyś :)

 

poza tym, robicie pod koniec tygodnia jakieś spotkania? będę pracować w Gdyni i chętnie bym się wyluzował potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie. po prostu nie mam teraz czasu ani ochoty na robienie testów psychologicznych, rozmów, itp. potrzebuję konkretnego leku, bo ciężko mi ogarnąć pracę i całe życie jak wszystko mi się sypie, a dodatkowo próbuję bezinwazyjnie odstawić kodeinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, chodzi Ci o kodę? zacząłem brać bo mnie laska rzuciła, a opio skutecznie zabijają smutek, żal i nienawiść (i wiem, że to przeczytasz Beata i możesz być pewna że mi zjebałaś psychikę skutecznie, pewnie wyląduję na Srebrzysku i będę się ścigać na wózkach ze schizofrenikami, haha co za ironia) tyle że sytuacja finansowa nie pozwala mi na uzależnienie od opioidów, z resztą nigdy tego nie chciałem, więc alpra może mi pomóc na skręty po kodzie.

A o której będziesz w Gdyni w piątek? Ja bym chętnie się spotkał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz mam dylemat, do apteki po kode czy do monopolowego po żołądkową gorzką? alkohol to droga dziwka, ale taka typowa ulicznica co sponiewiera i nic po Tobie nie zostawi, a koda to taka luksusowa kurwa, co pięknie rozgrzeje i nie pozostawi złych wspomnień do czasu aż się złapiesz na tym, że nie możesz bez niej żyć. w sumie uzależnienie od kobiety można rozkminiać podobnie, z tym że skręt po rozstaniu jest gorszy niż po morfinie, bo najbardziej napieprza w psychikę.

 

reasumując, panaceum na ból to jeszcze większy ból.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. w sumie i tak chciałem wyjść z domu, tylko nie wezmę portfela, żeby mnie nie kusiło, teraz nie wiem jaką muzę wybrać... Prodigy? niee za bardzo oklepane, ale wszystko inne co się nadaje do spaceru (nie z moją kondycją to jakbym zaczął biegać to bym wylądował na oiomie) mi się kojarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RATM, to będzie dobre na dzisiaj.

 

no to miłego i mam nadzieję do zobaczenia w piątek :)

 

-- Śr, 21 lis 2012, 22:59 --

 

Kiya, chciałem do Ciebie napisać, ale jestem za bardzo nabuzowany, powiedziałbym za dużo... wiesz jak to jest.

trzymaj się tam i mam nadzieję że się zobaczymy.

 

-- Cz, 22 lis 2012, 00:42 --

 

hmm... dopiero co wyleczyłem się z grypy (albo skręta po kodzie, jeden pies), teraz się chwilę przeszedłem i się czuję jakbym miał gorączkę znowu, o kantu dupy taką pogodę.

obejrzę sobie Dextera przy kominku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, Dexter rewelka do takiego nastroju.

Z tym ściganiem się na wózkach ze schizofrenikami to mnie zabiłeś. Ja tak się bawiłam z łóżkiem na akademii medycznej xD

Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że wyjdziesz z tego gówna, ja jestem w stanie zaoferować Ci jedynie kilka sztuk tranxeny.

 

Kurde, w piątek jestem zajęta, chyba, że wpadłabym po 20tej na godzinkę... chciałabym się z Wami spotkać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×